Geri yükleme takılı kaldı

41Nokta

Centipat
Daha fazla  
Belirttiğim gibi sistemi geri yüklemeyi başlattığımdan beri yaklaşık 1 saatten beri ekranımda Windows hazılranıyor bilgisayarınızı kapatmayın yazısı gözükmekte.

Windows çöktükten sonra mı geri yükleme başlattınız? Eğer öyle ise beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok. İsterseniz yatın sabaha bilgisayar açılmış olmazsa format atarsınız.

Windows çöktükten sonra mı geri yükleme başlattınız? Eğer öyle ise beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok. İsterseniz yatın sabaha bilgisayar açılmış olmazsa format atarsınız.

Gayet düzgün çalışırken başlattım ancak sabahı bekleyemem malum elektrik fiyatları.

Geri yükleme çoğu zaman hata veriyor virüs programından mı bilemiyorum. Yeni bilgisayarımda denedim olmadı, fabrika ayarlarına döndürdüm.

Gayet düzgün çalışırken başlattım ancak sabahı bekleyemem malum elektrik fiyatları.

İptal edebiliyor musunuz geri yüklemeyi? Eğer edebiliyorsanız geri yüklemeyi baştan başlatmayı, veya yakın bir tarihteki farklı geri yükleme noktasına dönmeyi deneyebilirsiniz.

Geri yükleme çoğu zaman hata veriyor virüs programından mı bilemiyorum. Yeni bilgisayarımda denedim olmadı, fabrika ayarlarına döndürdüm.

Bilgisayarı bu şekilde kapatırsam sorun oluşurmu? Daha önceden yaptığımda HDD'yi yakmıştım.
İptal edebiliyor musunuz geri yüklemeyi? Eğer edebiliyorsanız geri yüklemeyi baştan başlatmayı, veya yakın bir tarihteki farklı geri yükleme noktasına dönmeyi deneyebilirsiniz.
Mavi ekranda duruyor iptal edemiyorum fişten çıkarma hariç.

Bilgisayarı bu şekilde kapatırsam sorun oluşur mu? Saha önceden yaptığımda HDD'yi yakmıştım.

Donanımsal bir sorun oluşacağını sanmıyorum ama işletim sistemini komple bozup formatlık duruma getirebilirsiniz.

USB'ye nasıl ISO dosyasını yazdırabilirim onu düşünürüm eğer ki bilgisayar açılmazsa.

OTG kablonuz varsa telefona USB belleğinizi takarak yazdırabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı