"Getdpiforwindow yordam giriş noktası dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı" hatası

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Process Monitor raporu burada;
Bilgisayara daha bugün format attım, bütün güncellemeleri yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattım lakin yene de olmuyor. "getdpiforwindow"un da ne olduğunu bile bilmediğimden pek bir şey yapamadım. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

hasanyilmaz2

Centipat
Process Monitor raporu burada;
Bilgisayara daha bugün format attım, bütün güncellemeleri yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattım lakin yene de olmuyor. "getdpiforwindow"un da ne olduğunu bile bilmediğimden pek bir şey yapamadım. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1438810

Bir çözüm bulabildin mi? ben de aynı sorundan şikayetçiyim.

KS
KS
HaWlI KuLlANIcI

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Bir çözüm bulabildin mi? Ben de aynı sorundan şikayetçiyim.

Hocam Process Monitor'e baktığımda hatanın DLL kaynaklı olmadığını gördüm.
Regedit'te çok sorun gösteriyordu, bende en son kanser olup Windows 10 yükledim oradan Regedit kayıtları filan aldım ama sonra üşenip Windows 8.1'i sildim şu an Windows 10 kullanıyorum ve çözümü bilmiyorum maalesef :(

hasanyilmaz2

Centipat
Hocam Process Monitor'e baktığımda hatanın DLL kaynaklı olmadığını gördüm.
Regedit'te çok sorun gösteriyordu, bende en son kanser olup Windows 10 yükledim oradan Regedit kayıtları filan aldım ama sonra üşenip Windows 8.1'i sildim şu an Windows 10 kullanıyorum ve çözümü bilmiyorum maalesef :(

Windows 10'a geçince düzeldi mi?

Yukarı