Getir Mahalle İndirimi Gözükmüyor

estarabimbah1

Femtopat
Daha fazla  
Forum üyeleri merhaba,
Getir'den yaşadığım yaklaşık 1 haftadır sorunum olan bir şeyi aktaracağım. Görsellerde gördüğünüz gibi mahalle indirimi olan bir restoranttan minimum sepet tutarından (20) fazla ürün eklememe rağmen ne restoranın indirimi aktif oluyor ne de diğer indirim olan restoranların kampanyası çıkıyor. Demek istediğim giriş yapmadan önce aktif olan tüm restoran indirimleri/promosyonları üye girişi yaptığımda hepsi gidiyor. Müşteri hizmetleriyle akraba olacak dereceye kadar gelmeme rağmen çözülmedi. Her türlü kombinasyonları denedim ama nafile. Aranızda bu sorunu yaşayıp çözmüş olan var mı?

1.png

2.png

3.png

1. resimde işaretlediğim restoran bannerlerinin kenarında olan restorana özel her siparişte geçerli 20/15/10 lira gibi indirim kampanyası. Minimum sepet tutarından fazla ürün eklediğinizde örneğin 40 liraysa 20 lira ödüyorsunuz. Yanımdaki arkadaşım yemeği sepete eklediğimde indirim çok kolay aktif oluyor ama bende hiçbir restoran indirimleri aktif olmuyor. İşin garibi ise giriş yapmadan önce promosyonlar kısmında tüm indirimler aktif gözüküyor giriş yapınca hepsi gidiyor 3. resimdeki gibi. Telefondan değil web üzerinden deneyin dediler yine olmadı.

1. resimde işaretlediğim restoran bannerlerinin kenarında olan restorana özel her siparişte geçerli 20/15/10 lira gibi indirim kampanyası. Minimum sepet tutarından fazla ürün eklediğinizde örneğin 40 liraysa 20 lira ödüyorsunuz. Yanımdaki arkadaşım yemeği sepete eklediğimde indirim çok kolay aktif oluyor ama bende hiçbir restoran indirimleri aktif olmuyor. İşin garibi ise giriş yapmadan önce promosyonlar kısmında tüm indirimler aktif gözüküyor giriş yapınca hepsi gidiyor 3. resimdeki gibi. Telefondan değil web üzerinden deneyin dediler yine olmadı.

Hocam başka bir kredi kartı ile dener misiniz nasılsın Mastercard veya Visa logolu olan.

Hocam başka bir kredi kartı ile dener misiniz nasılsın Mastercard veya Visa logolu olan.

Evdeki tüm kredi kartlarını, banka kartlarını denedim. Yetmedi hepsinden sanal kart oluşturdum yine denedim. Bu sorunu yaşamış birisi vardır elbet diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evdeki tüm kredi kartlarını, banka kartlarını denedim. Yetmedi hepsinden sanal kart oluşturdum yine denedim. Bu sorunu yaşamış birisi vardır elbet diye düşünüyorum.

Evet bir arkadaşımız da bu sorunu yaşamamış.

Evet bir arkadaşımız da bu sorunu yaşamamış.

Bu konuyu görmüştüm. Çok garip bir sorun resmen. Müşteri hizmetlerine anlattığımda hepsi kafadan farklı bir şey anlatıyorlar. Çözümü de kendileri bilmiyor ya da bana bilen denk gelmedi.

Hocam en kötü farklı hesap açıp deneyin. Geçmiş olsun.

Yemeksepeti gibi sipariş ekranında farklı numara girme imkanımız olsa onu deneyeceğim ama sipariş verdiğimde aradıkları numara üyelik açtığım kişi olacak. Önceliğim kendi hesabımda çözmek ama müşteri hizmetleriyle biraz daha akraba olma zamanı geldi sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı