Gezginler'deki Cheat Engine güvenilir mi?

Kloox

Hectopat
Gezginler'den Cheat Engine indirdim. Bilgisayarımda şu anlık bir virüs uyarısı çıkmadı ama bilgisayarım yavaşladı gibi geliyor. Tamamen nasıl kaldırırım ve ayrıca bildiğiniz kadarıyla Gezginler'in Cheat Engine dosyasında virüs var mı? İnternette en çok oy gezginler almış ve 4316 oyla 4 yıldız. Cheat Engine'nin kendi sayfasına baktığımda pek güvenilir gelmedi, cheatengine.org fake bir site gibi geldi.

Gezginler'den Cheat Engine indirdim. Bilgisayarımda şu anlık bir virüs uyarısı çıkmadı ama bilgisayarım yavaşladı gibi geliyor. Tamamen nasıl kaldırırım ve ayrıca bildiğiniz kadarıyla Gezginler'in Cheat Engine dosyasında virüs var mı? İnternette en çok oy gezginler almış ve 4316 oyla 4 yıldız. Cheat Engine'nin kendi sayfasına baktığımda pek güvenilir gelmedi, cheatengine.org fake bir site gibi geldi.

Cheat Engine'yi nereden indirirseniz indirin. Virüslü çıkacaktır. İçinde barındırdığı DLL dosyaları tutulan veriyi değiştirdiği için Av'ler bunu virüs olarak algılar. Görmezden gelebilirsiniz.

Kendi sitesinden indirmek daha iyidir.

Cheat Engine'nin kendi sayfasına baktığımda pek güvenilir gelmedi.
Nasıl bunu diyebiliyorsunuz? O zaman direkt uygulamayı kullanmayın.

Sitesi burası, kocaman download yazıyor. Basınca indiriyor.
Kaynak kodu da burada. Güvenmediğiniz yer neresi?
Kaynak kodunda güvenmediğiniz yer yok ama sitedeki dosyanın kaynak kod ile derlenmediğini düşünüyorsanız GitHub linkinde nasıl derleneceği anlatılıyor. Kendiniz programı oluşturabilirsiniz.

"cheatengine.org" bahsettiğin buç site virüslüç kendi sitesi falan değilç ben indirdim, bilgisayarıma virüs girdi. (1 adet program kurdu, virüs de ciddi virüs değil ama yine de tavsiye etmem).

Nasıl bunu diyebiliyorsunuz? O zaman direkt uygulamayı kullanmayın.

Sitesi burası, kocaman download yazıyor. Basınca indiriyor.
Kaynak kodu da burada. Güvenmediğiniz yer neresi?
Kaynak kodunda güvenmediğiniz yer yok ama sitedeki dosyanın kaynak kod ile derlenmediğini düşünüyorsanız GitHub linkinde nasıl derleneceği anlatılıyor. Kendiniz programı oluşturabilirsiniz.

İşte burası dediğim site, benim 2 tane PC var birine girdi birine girmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı