Çözüldü GFN R6 hesabı değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba, GFN üzerinden R6 oynamak istiyorum ama Epic hesabım yerine Ubisoft Connect ile giriş yapmayı seçmişim. Düzeltmeye çalıştım ama düzelmiyor. Giriş yaparken bana sürekli Ubisoft hesabını soruyor. Bunu nasıl değiştiririm?

IMG_20211015_225548.jpg

Çözüm
Arama yerinden kitaplığa eklereken Epic Games yazılı olanı seçmeyi deneyebilirsin.
Arama yerinden kitaplığa eklereken Epic Games yazılı olanı seçmeyi deneyebilirsin.

Maalesef yine olmuyor. Sadece "Ubisoft Connect hesabı ile oturum açmalısın" yazıyor.
Dediğiniz şekilde tekrar denedim ve çözüldü. Teşekkür ederim.

Epic Games üzerinden satın aldım.

Öylede hocam illaki Ubisoft Connect hesabına bağlıyorsunuz bir de şöyle seçemiyoruz bu oyunda hangi platformda başlatılacağını bakın hocam mesela Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'te seçiliyor ama bunda seçilmiyor bazı oyunlarda başka platform desteği yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (155).png
    Ekran Görüntüsü (155).png
    829 KB · Görüntüleme: 17
  • Ekran Görüntüsü (156).png
    Ekran Görüntüsü (156).png
    799,6 KB · Görüntüleme: 13
Öylede hocam illaki Ubisoft Connect hesabına bağlıyorsunuz bir de şöyle seçemiyoruz bu oyunda hangi platformda başlatılacağını bakın hocam mesela Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'te seçiliyor ama bunda seçilmiyor bazı oyunlarda başka platform desteği yok.
O zaman ben yanlış oyunu denemişim. Kusura bakmayın. Bende yeni öğrendim.

O zaman ben yanlış oyunu denemişim. Kusura bakmayın. Bende yeni öğrendim.

Yok hocam ne kusuru da GeForce NOW'daki en saçma şey bu zaten bir oyun varsa niye her platformdan oynayamıyoruz.

Geri
Yukarı