Gfx tool for Brawl Stars ban yedirir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

663803

Kilopat
Dün sabah kursa gitmeden önce otobüsü beklemek için Brawl Stars'da 2-3 el atıp jetonları alıp çıkacaktım. Her el 60 FPS sabit alırken 3 el boyunca 20 FPS aldım. Bende başta sandım ki cihazımda bir sorun oldu sandım. Meğersem haritalardan kaynaklanıyormuş. Öğleye doğru gittim Google Play Store'da olan aşağıda resmini gördüğünüz gfx tool programını indirdim. Play protect tarafından doğrulandı falan yazınca bende güvenip indirdim. Sonra ayarları yaptım, oyuna girdim. Baktım, değişiklik yok. Sonra uygulamayı anında sildim virüs ya da hesap çalma korkusuyla. 34.000 kupalık hesaba sahibim. Dün supercell desteğe bu konu hakkında konuşma yazdım ama hâlâ geri dönüş yapılmadı. Sizce bu uygulama ban yedirir mi? 3. parti yazılımı olarak geçer mi bu uygulama? Ve son olarak bu uygulama bilgisayarda aşağıda fotoğrafta gördüğünüz gibi yüklü gösteriyor ama benim cihazımda yüklü değil. Bunun sebebi nedir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ekran Alıntısı.PNG

Gfx for Brawl Stars güldüm buna hocam ve evet ban yersin supercell saçma sapan bir şirket olduğu için yaklaşık 3 tane hesabimi kapattılar. Ama gfx tool yüklediğini bilecek kadar akıllı olduklarını sanmiyorum.

Gfx Tool'dan hesap çalınmaz, oyunda olmayan grafik ayarlarını getirmeye yarar.

Hesap zaten çalınmaz ancak ban ihtimali. PUBG de gfx tool sıkıntı ama Brawl Stars'ı bilmiyorum değişkenlik gösterebilir.

Oyunlarını ne kadar sevsem de supercell paragöz bir şirket bu yüzden en küçük bahaneye hesabınızı kapatıp yeni bir tane açmanızı bekliyorlar bu sayede yeni açtığınız hesaba para abancaksınız mantığı var adamlarda.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Doğrusunu söylemek gerekirse 1 yorum gelse dua edecektim :). Dediğim gibi uygulama telefonumda maksimum 3 dakika durdu ve anında sildim. Hesap çalınma konusunda bir sıkıntı kalmadı fakat hâlâ destekten dönüş yapmadılar.. Sırf şu Troll Maplerde çok fazla çalı vs. koydukları için kasıyormuş. Gelişmeleri buraya yazarım. Hem telefonu kötü olup Brawl Stars'ı kasan kişiler için iyi bir rehber olmuş olur.
Ceza yok fakat kullanmanın da bir anlamı yok. Teşekkür ederim konuma cevap verdiğiniz için. Sorun çözüldü 👍♥️

IMG_20210301_233543.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı