Ghost of Tsushima 18 Dakikalık Oynanış Videosu

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
PlayStation resmi kanallarında 14 Mayıs Perşembe günü tamamen Ghost of Tsushima özelinde bir State of Play yayını yapıldı. Yayın içerisinde 18 dakikalık bir oynanış videosu da yer aldı.

13. yüzyılın sonlarında Moğol İmparatorluğu, Doğu'yu fethetmek için bütün ulusları yerle bir etmiştir. Acımasız ve kurnaz general Khotun Khan'ın liderliğindeki dev Moğol ordusunun Japonya anakarası ile arasındaki tek engel Tsushima Adası'dır.

Moğol saldırısının ilk dalgasında harabeye dönen adada, samuray savaşçısı Jin Sakai, klanının son sağ kalan üyelerinden biridir. İnsanları koruyup evini geri almak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Yeni bir yol olan Ghost yolunu çizmek için onu savaşçı yapan gelenekleri bir kenara bırakıp Tsushima'yı özgür bırakmak için sıra dışı bir savaş başlatmalıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dilerim FarCry gibi sürekli karakol patlatma olmaz. Ben ağır, güzel bir hikaye bekliyordum ama videoda haklı bir şekilde çok bahsedilmemiş bu tür durumlardan. Umarım güzel bir hikaye ile beraber gelir.

Güzel bir oyun özellikleri filan yenilikçi bir deneyim sunucaktır.
Grafikler güzel duruyor umarım hikayesi kalitelidir oynamak isterim.
Dilerim FarCry gibi sürekli karakol patlatma olmaz. Ben ağır, güzel bir hikaye bekliyordum ama videoda haklı bir şekilde çok bahsedilmemiş bu tür durumlardan. Umarım güzel bir hikaye ile beraber gelir.

Muhtemelen oynanış videosu olduğu için yan görevler gösterilmiş ben inanıyorum ki hikaye 10 numara olucak.

herkes oynanış kısmını eleştirmiş. Ama benim hoşuma gitti. Çok fazla oyun oynamış birisi değilim ama Assasins tarzı hoşuma gidiyor böyle tek seferde arkadan yaklaşıp adamı alacaksın arkadan.😀
Ancak bunu yapmak bir noktadan sonra sıkıcı olacağı için yapay zekanın ve kamp, kule yani mekanların çok iyi tasarlanması lazım. Gizlice sızarken açığa çıkınca da dövüş mekanikleri değişmeli. Yoksa normal dövüşürken herkesi tek seferde alma çok can sıkıcı.

Oyunda beni çeken en önemli şey vuruş hissiyatı oldu doğrusu. Kılıcı savurduğu andaki ağır çekim ve kılıcın izlediği yol boyunca iz bırakması her seferinde bu hissi yeniledi. Karakterler üzerindeki “dismemberment” (parçalanma) olayını biraz daha iyileştirseler güzel bir hikayeyle saatler harcanabilecek derecede bir oyun olur diyebilirim.

Geri
Yukarı