Ghost'a üzülüyor musunuz?

Hocam, Ghost pek üzülecek karakter değil. Kişinin seçimine göre tabii ama hani, oyunda az görüyoruz ve sadece havalı bir maskesi var diye bu tutkuya tutulduğumuzu düşünüyorum. Bir anı ya da muhteşem bir şey görmedim ben. Soap'a üzülürüm. O da CoD: Modern Warfare 1'de kendi oynadığımız karakter olduğu için.

Çıkıp ünlü birisi "ay çok üzücü" dese eminim ki herkes ezelden beri zaten üzülüyor olacak. Zira bundan önce herkes üzülüyordu, birisi çıkıp "daha önemli karakterler var" dedi bir anda herkes aslında en başından beri bu düşüncedeymiş gibi davrandı. 🤣

Hocam daha onemli karakterler var ama ben uzulmustum olumune ne zaman tekrar acip izlesem uzulurum yani kucukken ozendigim bir karakterdi.
Hocam ben sinirleniyorum ghostlayan kişilerden.

Cok komikmis bir daha olmasin (!)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çoğu kişi videodaki gibi düşünüyordur.

Birader bos yapmis ne kadar gozuktugu ne kadar onemli adamin bir imaji var adam oyunda senin hayatini kurtarirken ihanete ugrayip oluyor olay ihanete ugramasi ve shephardin ihanet etmesi.

Birader bos yapmis ne kadar gozuktugu ne kadar onemli adamin bir imaji var adam oyunda senin hayatini kurtarirken ihanete ugrayip oluyor olay ihanete ugramasi ve shephardin ihanet etmesi.

Bu herifin Ghost'un olumuna uzuldugune sonrasinda birkaç yorumu gorup suru psikolojisine katilip bunu soylediginde yemin edebilir ama kanitlayamam.
Peki neden gaz, Ghost kadar önemsenmedi?
Çünkü maskesi yok.

Gaz zaten Ghost bildigim kadariyla.( yanlış olabilir birkaç Call of Duty forumunda gordum kanitli bir sekilde)
Peki neden gaz, Ghost kadar önemsenmedi?
Çünkü maskesi yok.

Gaz bizim hayatimizi kurtarmak isterken ihanete ugramadi cunku olay hem Ghost'un olmesi hem shephardin ihanet etmesi.

Geri
Yukarı