Ghost'a üzülüyor musunuz?

Call of Duty MW2'deki Ghost var ya, onun ölümüne ben önceden üzülüyordum ama şimdi alıştığım için görünce üzülmüyorum zaten bastırmışım o hissi. Ama biraz düşündüm de aranızda hala Ghost'un ölümüne üzülen var mı?

Ghost'un yerine Gaz'a griggse daha çok üzülmüştüm.

Ben de ilk sefer üzülmüştüm bayağı ama abartı. Maskesi var ve havalı diye bu üzüntüler. Yoksa üzülmemiz gereken daha çok karakter var.

Asil soru Black Ops'taki Mason'un olumune uzuldunuz mu? Ben Mw'ye gore daha yeni oynadim seriyi 1-2 yil oldu ve cidden uzulmustum.
Ben de ilk sefer üzülmüştüm bayağı ama abartı. Maskesi var ve havalı diye bu üzüntüler. Yoksa üzülmemiz gereken daha çok karakter var.

Sandman uzumlu kekim.

Call of Duty MW2'deki Ghost var ya, onun ölümüne ben önceden üzülüyordum ama şimdi alıştığım için görünce üzülmüyorum zaten bastırmışım o hissi. Ama biraz düşündüm de aranızda hala Ghost'un ölümüne üzülen var mı?
Adam oyunun azcık bir kısmında görünüyor ve sadece ghost maskesi taktığı için bu kadar abartılıyor. Gaz'ın ölümüne niye kimse üzülmüyor veya Sandman, Grinch, Truck? Ghost aşırı abartı. Normal bir npc den farkı yok.

Adam oyunun azıcık bir kısmında görünüyor ve sadece Ghost maskesi taktığı için bu kadar abartılıyor. Gaz'ın ölümüne niye kimse üzülmüyor? Ghost aşırı abartı. Normal bir NPC'den farkı yok.

Oyunu bence kucukken oynayanlar uzulmustur daha cok ben kucukken oynadim gecen tekrar oynayinca sebepsizce uzuldum ama sandman, gaz, yuri, bowman, soap, kamarov gibi reisleri de unutmayacagiz :(

Yeni konular

Geri
Yukarı