GIBIR.NET güvenilir mi?

284223

Decipat
Makaleler
1
Yer
Laboratuvar
Merhaba sosyal. Ben Konya'da yaşıyorum ve yaklaşık 3 yıldır aktif olarak Turk.Net kullanıyorum. 2 yıldır müşteri hizmetleri hariç bir problem yaşamadım. Müşteri hizmetlerine ulaşılmamasından bahsediyorum. Ama bu son 2020 yılında acayip internet gitmeleri, ping, yavaşlık mevcut. Kaç kere destek talebi attım çözülmedi. WhatsApp mesajı atıyorsun 1 saatte gidiyor. Oyunlarda ping desen çok fazla 35 Mbps eskiden çok iyiydi severdim ama cılkı çıktı yeter. Burada Konya'da GİBİR.NET diye bir şey çıkmış aynı fiyata daha hızlısını alıyoruz 100 Mbps. Şubeleri varmış, müşteri hizmetleri varmış ama gene de sorayım dedim bu firma güvenilir mi geçebilir miyim gönül rahatlığıyla. 1 ya da 2 yıldır varmış piyasada sanırım.

Güvenilirdir. Bir arkadaş kullanıyor ve deneyimlerini söylemişti. Konusu burada:

Güvenilirdir. Bir arkadaş kullanıyor ve deneyimlerini söylemişti. Konusu burada:
O konuya baktım fakat geçiş sürecini anlatmış benim için önemli olan ilerisi.

Başlığı 'geber.net' diye okudum. 😅
Edit: Firmayı ilk defa görüyorum.

Son düzenleme:
Hortlatiyorum ama denk geldim. Netspeed ve Gibirnet firmalarini oneriyorlar acikasi, sanirim en az sikayet alan firmalar bunlar. Millenicom'a, Vodafone'a falan bulasmayin diyorlar, cok insan magdur olmus.

Hortlatiyorum ama denk geldim. NetSpeed ve gibirnet firmalarini oneriyorlar acikasi, sanirim en az sikayet alan firmalar bunlar. Millenicom'a, Vodafone'a falan bulasmayin diyorlar, cok insan magdur olmus.

Ne kadar çok kullanıcı olursa şikayette aynı oranda artar. Kaç kullanıcısı var ki gıbır.net'in?

Geri
Yukarı