GIBIRNet nedir? Güvenilir midir?

viIoex

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün YouTube'da video izlerken GIBIRNet diye bir internet firmasının reklamını gördüm ve fiyat/hız olayı çok ucuz fiyat/yüsek hız görünce şok oldum. Bunun olayı nedir? Alınır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    84,7 KB · Görüntüleme: 143
Abi ne bileyim. Sektörde Tekel malum firmayken alt yapısı olmayan bir firma bu fiyata nasıl sunabiliyor ki? Malum firmadan başkası kullanılmaz bence. Arıza bir şey olunca muhattap bulabiliyorum en azından.

Abi ne bileyim. Sektörde tekel malum firmayken alt yapısı olmayan bir firma bu fiyata nasıl sunabiliyor ki? Malum firmadan başkası kullanılmaz bence. Arıza bir şey olunca muhatap bulabiliyorum en azından.

Hiçbir fikrim yok ama aşırı ucuz olması fazlasıyla dikkatimi çekti. Kesin bir bit yeniği vardır bu işin içinde yoksa ülkemizde bu kadar ucuz olması imkansız.

Yan binada kullanan var. İlk önce adresten sorgulama yapmalısınız. Her adrese internet hizmeti veremiyorlar.
AirFiber yazan şey şu, oturduğunuz binanın çatısına bildiğini çanak anten yerleştiriyor. Üstünde bir alıcı var, ve baz istasyonlarına bağlanarak internet hizmeti sağlıyor. Kablosuz şekilde. Superbox'ın yan sanayisi diyelim.
Bu arada normal bir firma. Seversin ya da sevmezsin sana kalmış tamamen. Deneyebilirsin.

Direk çöp. 100 MBPS yerine 8 MBPS verdikleri olmuş.

Yan binada kullanan var. İlk önce adresten sorgulama yapmalısınız. Her adrese internet hizmeti veremiyorlar.
Airfiber yazan şey şu, oturduğunuz binanın çatısına bildiğini çanak anten yerleştiriyor. Üstünde bir alıcı var, ve baz istasyonlarına bağlanarak internet hizmeti sağlıyor. Kablosuz şekilde. Superbox'ın yan sanayisi diyelim.
Bu arada normal bir firma. Seversin ya da sevmezsin sana kalmış tamamen. Deneyebilirsin.

Altyapı sorgulattım VDSL ve 100Mbps'ye kadar internet verebiliyolarmış.

Hiçbir fikrim yok ama aşırı ucuz olması fazlasıyla dikkatimi çekti. Kesin bir bit yeniği vardır bu işin içinde yoksa ülkemizde bu kadar ucuz olması imkansız.
Maliyeti eminim bu kadar bile yoktur fakat pazar fiyatlarına oranla bu kadar düşük olamaz.

GIBIR ne demektir abi? Firmanın önce ismi güven vermeli. Marka imajı önemlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı