GIBIRNET Oyun Ağını Kuruyor!

Ben Gıbırnet kullanıyorum ve memnunum. TT'den bir farkını görmedim aksine kısıtlama yapmıyorlar en azından. Ha sorun yaşadım mı evet yaşadım ama tolere edilebilecek şeyler. Altyapı fiber veya sağlam bir hat varsa sorun yaşama ihtimali az gibi. Yine de mükemmel bir ISS olmadığını belirteyim. Açıkçası SOL fiber altyapısı bulunduğum konumda olsaydı ilk tercih o olurdu.

Steam oyun kütüphanesi olayı da gayet iyi. Oyun şirketleriyle anlaşma yapıp kullanıcılarına sunuyorlar. Oyunseverler adına yararlı yapılanma. Bakalım geliştirebilecekler mi.

Gibirnet kullanmıyorum ve programa şifreyi girdiğinizde anında oyunlar geliyor. Açıkçası bende olmayan ve oynamak istediğim hiçbir oyun yok. Yavaş yavaş arttırırlarsa çok iyi olabilir. Bu oyunlara sahip olmayan arkadaşlara öneririm.

1613981927221.png 1613981914499.png

Bunu diyorsunuz sanırım:

Kullanıp da memnun olanlar da var, her müşteri temsilcisi bir değildir. O anki iş yoğunluğu ve siniriyle söylemiş olabilir, tabii böyle yapması onnu haklı kılmıyor ancak aynısını Türk Telekom da yapabilirdi.
Adı gıbır olan bir firmayı ciddiye nasıl alalım :D

Denemek istedim ve Kablonet kullanmama rağmen geldi. Artık bu kodu sadece aboneleri mi dağıtırlar farklı bir sistem mi kullanırlar bilemiyorum ama ben şu an tüm oyunlara erişebiliyorum.

Geri
Yukarı