Gıbırnet sorumsuzluk ve hakaret

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nitelikli veya niteliksiz farketmeksizin herkes müşteri hizmetlerine iş için doluşunca bu sorunların yaşanması muhtemel.

Mizah bölümünde böyle gülmüyordum. Foruma "Müşteri Hizmeti Yazışmaları" diye başlık açılmalı. 🤣

Yeni ISS'ye geçtiniz mi?

Mizah bölümünde böyle gülmüyordum. Foruma "Müşteri Hizmeti Yazışmaları" diye başlık açılmalı. 🤣

Yeni ISS'ye geçtiniz mi?
Evet yeni ISS'ye geçtim. Kendileri ile sorun yaşamama rağmen geçiş yaptıktan sonra 3 ayda bir geçiş yapma hakkım olduğunu söyleyerek geçişimi yapmadılar. 3 ay sonunda geçişimi yaptım.
Ben bir ara kullandımda 1 gün bile geçmeden 2 MB anca aldım.
Apar topar Superonline'ye geçtim.
Gıbırnet'in politikası: "Sorun hiçbir zaman bizde değil, ya altyapınızda sorun var ya da siz internet kullanmayı bilmiyorsunuz". Yurtdışı upload çıkışlarında sorun olduğunu söylediğimde bizde böyle bir sorun yok sizin altyapınızda veya bilgisayarınız da sorun var diyerek cevapladılar. Kendilerine daha fazla yazmadım zaten anladıklarını düşünmüyorum. ISS değiştirdiğimde upload sorunum da çözülmüş oldu.

Evet yeni ISS'ye geçtim. Kendileri ile sorun yaşamama rağmen geçiş yaptıktan sonra 3 ayda bir geçiş yapma hakkım olduğunu söyleyerek geçişimi yapmadılar. 3 ay sonunda geçişimi yaptım.
Hocam şimdi ne kullanıyorsunuz? Değerlerinizi paylaşabilir misiniz? Bu arada şu taahhüt yok olayı da tam böyle arkadaşlar örneğin TurkNet geçeyim en kötü çıkarım diyorsanız 3 ayınız çöpe gider söyleyeyim.

Hocam şimdi ne kullanıyorsunuz? Değerlerinizi paylaşabilir misiniz? Bu arada şu taahhüt yok olayı da tam böyle arkadaşlar örneğin TurkNet geçeyim en kötü çıkarım diyorsanız 3 ayınız çöpe gider söyleyeyim.
Yani şöyle söyleyeyim TürkNet'e geçtim fakat şöyle bir durum var altyapı değişmediği sürece ISS değiştiğinde ping değerlerinin artacağını düşünmüyordum. Türk Telekom'da 24 ping alıyorsam Gıbırnet kullanırken de 24 ping aldım. TürkNet'e geçtiğimde 35 oldu pingim herhangi bir modem değişikliği altyapı değişikliği yok. Fiziksel herhangi bir işlem olmamasına rağmen TürkNet pingi bu şekilde.
Edit: Fiber 100 Mbps paketini kullanıyorum 94 Mbps alıyorum herhangi bir hız yavaşlaması vs. olmadı. 85 TL bir fiyatı var.

Yani şöyle söyleyeyim TurkNet'e geçtim fakat şöyle bir durum var altyapı değişmediği sürece ISS değiştiğinde ping değerlerinin artacağını düşünmüyordum. Türk Telekom'da 24 ping alıyorsam gıbırnet kullanırken de 24 ping aldım. TurkNet'e geçtiğimde 35 oldu pingim herhangi bir modem değişikliği altyapı değişikliği yok. Fiziksel herhangi bir işlem olmamasına rağmen TurkNet pingi bu şekilde.

Hocam değişikmiş. Bu arada bence taahhütsüz ISS'lere bulaşmayın derim. Kablonet, TTNET kötü gibi gözükse de aslında babalar onlar. Ben Kablonet'e geçmeyi planlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı