Giden geride kalmıştır

Erkan Çevik

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İnsanlar bazen gidenin arkasından bakar ve umrunda değilmiş gibi davranır. Aslında o onun için herşeydir. Ben eskiden giden geride kalmıştır derdim. Hiç umursamazdım güler geçerdim, kısacası duygularımı yaptığım işe katmazdım. Bir şeyler oldu oldu ama anlayamadım gidenlerin arkasından ağlamalar, üzülmeler uzar uzar gider :(. Sizin yani şöyle diyeyim hayatınızdaki gereksizleri takmamak için neler yapıyorsunuz?

Boş kaldığın zaman kafana artık ne takılıyorsa mutlaka aklına gelir düşünmeye başlarsın. Kafana taktığın şey aklına geldikçe başka şeyler düşünmeye çalış, unutmana yardımcı olur

En büyük yardımcım toplama pc düşünmek :D. Aklımdan çıkmayan şeyler çok fazla var. Mutlu olduğum bir anda mutsuz olmak çok iyi bir şey değil :'(.

İnsanlara yardım etmek unutursun demek çok kolay oluyor kendi gözümdede. Ama insan unutamayınca unutamıyor işte aklına bir hançer gibi saplanıyor kurtuluşu olmuyor. Tek bu olaylardan dolayı kafayı yiyecek düzeye geldiğimi söylebilirim takmamak elimde değil.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı