Gigabyte 11400h + 3060(105W) vs. 5600h + 3060 + (130W)

Reddington

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Aşağıdaki iki laptop arasında kaldım. İkisi de şu an indirimde.

Tek bariz farkları işlemci ve ekran kartlarının watt değerleri duruyor. AMD işlemcili olan 130W.

Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba konuyu dağıtmak istemem benim de yurt dışından laptop alabilme durumum olabilir garanti durumu nasıl işliyor acaba?

Herkese merhaba,

Aşağıdaki iki laptop arasında kaldım. İkisi de şu an indirimde.

Tek bariz farkları işlemci ve ekran kartlarının watt değerleri duruyor. AMD işlemcili olan 130W.

Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Hocam tekrardan selam 2 laptoptan birini aldınız mı?

Hocam tekrardan selam 2 laptoptan birini aldınız mı?
5600H olanı aldım hocam

performansını epey beğendim biraz undervolt ile sıcaklık değerleri de harika 70 dereceyi geçmiyor ama fanlar yüzde 25-35 aralığında çalışırken ıslık sesi yapıyor veya işlemci yapıyor anlayamadım. İade etmeyi düşünüyorum bu haftasonu kararımı vericem.

Masaüstünde falan takılırken ses beni rahatsız etti öyle pek duyulmuyor ama bir kere taktım ya şimdi kulağıma geliyor :)

Oyunlarda falan normal fan sesi var sadece kulaklık takınca zaten duyulmuyor. Ama tarayıcıda dolanırken biraz rahatsız edici.

5600h olanı aldım hocam.

Performansını epey beğendim biraz undervolt ile sıcaklık değerleri de harika 70 dereceyi geçmiyor ama fanlar yüzde 25-35 aralığında çalışırken ıslık sesi yapıyor veya işlemci yapıyor anlayamadım. İade etmeyi düşünüyorum bu hafta sonu kararımı vereceğim.

Masaüstünde falan takılırken ses beni rahatsız etti öyle pek duyulmuyor ama bir kere taktım ya şimdi kulağıma geliyor :)

Oyunlarda falan normal fan sesi var sadece kulaklık takınca zaten duyulmuyor. Ama tarayıcıda dolanırken biraz rahatsız edici.

Çok teşekkürler hocam ben de almayı planlıyorum AMD modelini son bir sorum var. Eğer Türkiye'de yaşıyorsanız garanti durumu nasıl oluyor bulgaristana yakın zamanda seyahat yapmam gerekecek Amazon deden sipariş edeceğim.

Çok teşekkürler hocam ben de almayı planlıyorum AMD modelini son bir sorum var. Eğer Türkiye'de yaşıyorsanız garanti durumu nasıl oluyor bulgaristana yakın zamanda seyahat yapmam gerekecek Amazon deden sipariş edeceğim.
Hiç bilmiyorum hocam ben Hollanda'da yaşıyorum. Amazon.de müşteri hizmetleri veya direkt Gigabyte Türkiye'den birileriyle görüşün bence.

Geri
Yukarı