Gigabyte 1660 Super ısınma sorun çıkartır mı?

-Jwol-

Hectopat
Video da gördüğüm kadariyla isi dereceleri 80'e kadar çıkıyor. Fazla ısınma çok sorun çıkartır mi? Veya düşürmek için farklı bir yöntem var mı? 1-2 yil beni idare etse yeter bana ileride değişeceğim.

100M kasa ve 1660S Ventus XS ile 74 derecelerde geziyor. Kasanızın hava akışı iyi ise sıkıntı çekmezsiniz.

Video da gördüğüm kadariyla isi dereceleri 80'e kadar çıkıyor. Fazla ısınma çok sorun çıkartır mi? Veya düşürmek için farklı bir yöntem var mı? 1-2 yil beni idare etse yeter bana ileride değişeceğim.

Aynısını kullanıyorum heaven Benchmark testinde (16X-8X Ultra) Max 78 derece gördü. UV yaptım 67-68 derecede geziyorum üstüne daha da hızlandı anlamadığım şekilde.

Benim arkadaşıma o model var 82 83 dereceye çıkıyor fur markta ama kasanın hava akışı iyise alnır biz yan tarafınaki camı çıkardğığmğızda 63 70 derece oluyordu.

Geri
Yukarı