Gigabyte 23.8 G24F-2 aldım

playwanted07

Centipat
Daha fazla  
Gigabyte 23.8 G24F-2 monitörüm geldi, 10 dakika önce kurulumunu gerçekleştirdim sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kral ben almaya calısıyorum sıparısı tamamla dıyorum olmuyor ve HDMI ile 180 Hz ve HDR calısıyor mu ölü pixel cıktı mı?
hdr ın ne olduğunu bilmiyorum, nasıl test edeceğimi söylerseniz test edebilirim, şuan gündüz olduğu için kaçırmış olabilirim ama 15 dakika falan inceledim herhangi bir ölü piksel görmedim

Hayırlı olsun hocam.
çok teşekkür ederim

Kral ben almaya calısıyorum sıparısı tamamla dıyorum olmuyor ve HDMI ile 180 Hz ve HDR calısıyor mu ölü pixel cıktı mı?
180 HZ alınıyor hdmı ile

Hayırlısı olsun hocam ilk gözlemleriniz nelerdir? Eksi artı olarak değerlendirebilir misiniz?
teşekkür ederim şuan için biraz erken fakat, eski Hp monitörüm 900 p destekliyor du maksimum, 20 inch di, You Tube videoları bundan dolayı mıdır? bilmem 1080 p olsa bile bu monitörle daha bulanık gibi geliyor, keşke yukarı aşağıya küçük bir manevra yapsa daha iyi olurmuş, harici bir sıkıntım yok şuan için.

Son düzenleme:
180 Hz alınıyor HDMI ile.

Teşekkür ederim şu an için biraz erken fakat, eski HP monitörüm 900 p destekliyor du maksimum, 20 inch di, YouTube videoları bundan dolayı mıdır? Bilmem 1080p olsa bile bu monitörle daha bulanık gibi geliyor, keşke yukarı aşağıya küçük bir manevra yapsa daha iyi olurmuş, harici bir sıkıntım yok şu an için.

Bende almayı düşünüyorum diger ayarları denedinizmi acaba bulanıksa görüntü almayı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı