Gigabyte 23.8" G24F-2 alınır mı?

zort12345

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Monitör hakkında cahilim kusura bakmayın. Bayağı bir soru soracağım. Benim sistemim düşük bir sistem RX 570 ve 2300X işlemcim var. Bu monitörü ilerisi için almak istiyorum ama şu anki sistemim ile 180 hertz kullanabilir miyim? FreeSync destekler mi bilgisayarım?

165HZ ile 180HZ arasında gözle görülebilir bir fark olacağını sanmıyorum ve evet ekran kartınız Freesync destekli. Fakat bu monitörü almanız daha iyi olur;

Kronik ghosting sorunu var attığınız modelin. Ben mi yanlış biliyorum.

165Hz ile 180Hz arasında gözle görülebilir bir fark olacağını sanmıyorum ve evet ekran kartınız FreeSync destekli. Fakat bu monitörü almanız daha iyi olur;

165Hz ile 180Hz arasında gözle görülebilir bir fark olacağını sanmıyorum ve evet ekran kartınız FreeSync destekli. Fakat bu monitörü almanız daha iyi olur;

Bu VA panel neden?

Arkadaşlar merhaba. Monitör hakkında cahilim kusura bakmayın. Bayağı bir soru soracağım. Benim sistemim düşük bir sistem RX 570 ve 2300X işlemcim var. Bu monitörü ilerisi için almak istiyorum ama şu anki sistemim ile 180 Hertz kullanabilir miyim? FreeSync destekler mi bilgisayarım?

Evet destekler çok rahat alabilirsiniz ben 3400'e aldım İtopya'dan şu an kullanıyorum gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı