GIGABYTE 23.8" G24F-2 vs Philips 24M1N3200ZA/00 vs Dell 23.8″ G2422HS

Yazzy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

144Hz - 165Hz 1080p monitör arayışına girdim ve seçenekleri aşağıdaki üç modele daralttım.

Bu üç monitörden birine karar vermek istiyorum ve hepsinin birbiriyle kıyaslaması yapılan bir sürü konu okumaktan kafam karıştı.

Philips; bunu bugün keşfettim ve Displayninja gibi sitelerde incelemesini okumadım. Sadece genel özelliklerine baktım. Tam pivot özelliği olması ilgimi çekti.
Dell; incelemelerini okudum ve renkler için ince ayar yapıldığında gayet iyi sonuçlar alınabilmesi ve genel olarak sağlam duruşu ilgimi çekti.
Gigabyte; incelemelerinde renk açısından iddialı duruşu ve ek özellik olarak daha çok girişin olması ilgimi çekti.

Ekran kartım Rog Strix 2070 Super fakat masamda yer olmadığı için 27 inç 2k monitör tercih etme şansım maalesef yok.

Hangisinin tercih edileceği konusunda siz ne düşünüyorsunuz?

X marka kendini kanıtlamış gibi altı boş yorumlar yerine bilgilendirici ve aydınlatıcı şekilde cevaplarsanız sevinirim.

Üçü de pişman etmez. Philips olan modelin incelemeleri mevcut, genel anlamıyla alınabilecek bir model.

Dell olan modelin renk kalitesi fena değil, fakat G24F-2 yakın fiyata sahipken tercih etmezdim.

G24F-2 olan model için kötü bir yoruma denk gelmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı