Gigabyte A320M-S2H görüntü gelmiyor

musclepat

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Gigabyte A320M-S2H anakartıma yanlış BIOS güncellemesi yaptıktan sonra anakart sürekli reboot atıyor kendine, monitöre hiç görüntü vermiyor. Nasıl BIOS yükleyebilirim? 2 gündür araştırmadığım yer kalmadı forumlarda Q-flash Plus yapıyorlar fakat bu anakartta o özellik yok. Ne yapabilirim çözümünüz var mı? Şimdiden teşekkürler.

BIOS menüye girebiliyor musunuz?

Maalesef, ekrana sinyal bile gelmiyor. Sanırım BIOS çöktü ve her 5 Sn'de bir sanki yeniden deniyormuş gibi hafif bir ses geliyor.
Mekanik center olsun o zaman hocam garanti tek çözüm gibi. Ama son olarak BIOS sıfırlamayı deneyin. BIOS pilini çıkartıp 2-3 dakika bekleyin.

Merhaba arkadaşlar, Gigabyte A320M-S2H anakartıma yanlış BIOS güncellemesi yaptıktan sonra anakart sürekli reboot atıyor kendine, monitöre hiç görüntü vermiyor. Nasıl BIOS yükleyebilirim? 2 gündür araştırmadığım yer kalmadı forumlarda Q-flash Plus yapıyorlar fakat bu anakartta o özellik yok. Ne yapabilirim çözümünüz var mı? Şimdiden teşekkürler.
Aynı anakart bende var. 5 Ekim'de Secure boot açmaya çalışırken PK yazılı bir şeye tıkladım. Bir şeyler yaptım. BİOS gitti ekran hiç gelmedi. En son çare vatanbilgisayara garantiye verdim. 10 günde geldi. BİOS çipimi sıfırlamışlar, evde yapabileceğin bir şey değil o

Bilgisayar servislerinde bulundan yaygın bir alet mi acaba? Aletten daha ucuza gelir gibi çünkü.

O zaman yallah garantiye.

Kutusu yanımda değil, garanti belgesi de doğal olarak kutunun içinde kaldı. Hadi diyelim garanti belgesini zorunlu tutmadılar ama nereden süngerli uygun kutu bulacağım.

Aynı anakart bende var. 5 Ekim'de Secure Boot açmaya çalışırken pk yazılı bir şeye tıkladım. Bir şeyler yaptım. BIOS gitti ekran hiç gelmedi. En son çare vatanbilgisayara garantiye verdim. 10 günde geldi. BIOS çipimi sıfırlamışlar, evde yapabileceğin bir şey değil o

Aynı şekilde ben de Secure Boot açılmıyor diye BIOS güncelledim. Durum böyle Windows ve Gigabyte ikilisi sağ olsun...

Geri
Yukarı