Gigabyte A320M-S2H kulaklık "hoparlör" olarak görünüyor

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Ses sürücüsü kurduktan yaklaşık 1-2 dakika sonra kulaklık olarak görünen cihazım yine "hoparlör" olarak görünüyor, nasıl düzeltebilirim? İkisini de aynı girişten farklı zamanlarda kullanıyorum ve kulaklık olarak görmediğinde az ses aldığımı düşünüyorum. Yeni ve eski sürücüleri denedim fakat ikisinde de aynı oluyor. Anakartım Gigabyte A320M-S2H.

Kulaklığı çıkarıp tekrar taktığımda gelen ekrandan Kulaklık seçsem de fark etmiyor, hala hoparlör yazıyor.
Kulaklığım Sony MDR-ZX110B. Belki bir faydası dokunur diye kulaklık modelini de vereyim dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses sürücüsü kurduktan yaklaşık 1-2 dakika sonra kulaklık olarak görünen cihazım yine "hoparlör" olarak görünüyor, nasıl düzeltebilirim? İkisini de aynı girişten farklı zamanlarda kullanıyorum ve kulaklık olarak görmediğinde az ses aldığımı düşünüyorum. Yeni ve eski sürücüleri denedim fakat ikisinde de aynı oluyor. Anakartım Gigabyte A320M-S2H.

Kulaklığı çıkarıp tekrar taktığımda gelen ekrandan kulaklık seçsem de fark etmiyor, hala hoparlör yazıyor.
Kulaklığım Sony MDR-ZX110b. Belki bir faydası dokunur diye kulaklık modelini de vereyim dedim.

Orada ne yazdığının çok önemi yok.
Eğer kulaklıktan az ses aldığını düşünüyorsan cep telefonu gibi başka bir cihazda kulaklığı dene eğer burada ses fazla ise bilgi ver bakalım.

Orada ne yazdığının çok önemi yok.
Eğer kulaklıktan az ses aldığını düşünüyorsan cep telefonu gibi başka bir cihazda kulaklığı dene eğer burada ses fazla ise bilgi ver bakalım.
Telefonda daha da az ses alıyorum.
Formattan sonra daha az ses aldığımı düşünüyorum. Eskiden Kulaklık olarak görünüyordu. Yine öyle görünmesini istiyorum.

Kulaklığı çıkarıp tekrar taktığımda gelen ekrandan kulaklık seçsem de fark etmiyor, hala hoparlör yazıyor.
Kulaklığım Sony MDR-ZX110b. Belki bir faydası dokunur diye kulaklık modelini de vereyim dedim.

Hocam aynı anakartı bende kullanıyorum. Ve kulaklıkta bende sorun yaşıyorum arkadaşımda aynı kulaklık farklı anakart öyle sorun yaşamadı ama oda sonradan Gigabyte A320M alınca onda da öyle olmaya başladı yani demek istediğim kulaklıkla ilgisi yok tamamen anakartla ilgili.

Az ses gelmesini çözdüm fakat hala Hoparlör olarak görüyor, gıcık oldum ona.
hop.png

Kulaklık seçmeme rağmen. :D

Ses yöneticisi üzerinden ekolayzırı açıp her şeyi en yukarı çekince ses bayağı bir arttı.

Yeni konular

Geri
Yukarı