Gigabyte Aorus 15P KD Valorant'ta 90 derece normal mi?

MhmtEmn

Yoctopat
Daha fazla  
Bende de bu model var ama benim laptopun işlemcisi Valorant gibi basit bir oyunda 90 derecede çalışıyor ve FPS olarak istenilen değerleri verdiğini düşünmüyorum. Acaba benim laptop ta bir sıkıntı mı var?

Nerede yaşıyorsunuz ?

Sıcak bir il mi ?
Konya da yaşıyorum. Bu arada başlık yanlış olmuş laptop ismim aorus 15p xd ekran kartım rtx 3070 işlemci i7 11800 h. Ayrıca ekran kartım da 80 derecede çalışıyor İnternet'e izlediğim incelemeler de bu sıcaklıklar ile alakası yoktu

Konya da yaşıyorum. Bu arada başlık yanlış olmuş laptop ismim aorus 15p xd ekran kartım rtx 3070 işlemci i7 11800 h. Ayrıca ekran kartım da 80 derecede çalışıyor İnternet'e izlediğim incelemeler de bu sıcaklıklar ile alakası yoktu
Bu fps değerleri normal değil, pil güç seçenekleri kısmından yüksek performans yapın.

Bu fps değerleri normal değil, pil güç seçenekleri kısmından yüksek performans yapın.
Güç ayarlarım yüksek performansta. 6 aydır denemediğim şey kalmadı format dahi attım ama düzelmedi.

Sizce fps ne olmalı bu cihaz için

Geri
Yukarı