Gigabyte AORUS GeForce RTX 3090 XTREME £2.189,99!

26.000 TL çok iyi fiyat demeyin, dedirtmeyin. Bu fiyatları kura rağmen normalleştirmemek lazım. Fırsatçıların ekmeğine yağ sürülmüş oluyor. Zengin olsam bile bu fiyata hiçbir PC donanımı almam. Gülünç ve aynı zamanda korkunç rakamlar. Normal şartlarda PC toplanacak fiyata ekran kartı satılmasını hiç kabul edeceğimi sanmıyorum. Gider XB series X ve PS5 alırım 13.000 TL'ye daha iyi.

Şu an dünyanın en iyi ekran kartından bahsediyoruz, böyle dememiz normal değil mi?
Ben zaten kötü, pahalı veya alınmaz olduğunu savunmadım ki. Piyasa hâlâ berbat denilebilir :D

Şu fiyatlara bakılınca daha ucuz olduğu görülüyor. Eğer ki bu bütçelerde ekran kartı düşünen varsa değerlendirebilir belki diyerek açtım konuyu.

@WTC, diğer 3090 modellerine göre iyi olduğu kabul edilmeli. Alinabilirliği kullanıcıda biter.
Alanlara karışmam tabi ki. Bu fiyatlara bize iyi dedirtenler utansın, onu demeye çalıştım. Her şeye alıştırılmak zorunda bırakılıyoruz. Önce gözümüzün önünde ekonomi battı gitti, herkes alıştı ve ses çıkarmadı. Şimi bu tür PC donanımları kullananlar fiyatları normal görmeye başladı. Bu da beni üzüyor. Her alanda fiyatlar uçtu gitti ama tepki gösteremiyoruz. Başka ülkelerde bizim yaşadıklarımızı yaşasalar, kelle başa sorumlularını o güzel altın kaplama koltuklarından indirirler. Sadece yazık halimize diyorum :(

Geri
Yukarı