Gigabyte Aorus RTX 3070 MASTER LHR ile ne kadar kazanılabilir?

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 8 GB Gigabyte Aorus RTX 3070 Master LHR'li ekran kartı ile günlük ne kadar kazanırım? Aklımda ETH ve RVN var.

Sistemimi oyun ve yayın için topladım aslında parçalar kaliteli ama yayıncılıkta ilerleyebileceğimi düşünmüyorum ve ekipmanlarım çok eksik o yüzden yayıncı olmaktan vazgeçip madencilik yapmaya karar verdim. 1 ekran kartı ile başlayıp 1 2 ay sonra aynı ekran kartından alıp 2 LHR'li ekran kartı ile devam etmeyi düşünüyorum.

Sistemim:
  • RTX 3070 MASTER
  • Ryzen 5800X
  • 32 GB RAM
  • 1 TB SSD
  • X570 Anakart

lhr olunca tadı kaçıyor insanın, bende de lhrli 3060 ti var. yüzde 60-70 oran aldıktan sonra yapası gleimyor insanın. Her şeyin fiyatı artıyor dolar uçtu gidiyor donanıma da iyi bakmak gerekiyor diye düşünüyorum açıkçası.

lhr olunca tadı kaçıyor insanın, bende de lhrli 3060 ti var. yüzde 60-70 oran aldıktan sonra yapası gleimyor insanın. Her şeyin fiyatı artıyor dolar uçtu gidiyor donanıma da iyi bakmak gerekiyor diye düşünüyorum açıkçası.
LHR'siz alamıyoruz ve bulamıyoruz ki hocam mecbur bunlarla bir süre idare etmeye bakacağım.

Peki ne kadar kazandırır hocam günlük var mı bir bilgin?

Ortalama bir rakam verir burasaı sana
Bende 6600 aldım gidişata göre ekleme yapacağım
ETH - 2.83$ (Aylık 84.9$) - Şuanki kur ile 822,02 Türk Lirası
FLUX - 3.35$ (Aylık 100.5$) - Şuanki kur ile 972,46 Türk Lirası
RVN - 2.47$ (Aylık 74.1$) - Şuanki kur ile 717,01 Türk Lirası

Merhaba arkadaşlar. 8 GB Gigabyte Aorus RTX 3070 Master LHR'li ekran kartı ile günlük ne kadar kazanırım? Aklımda ETH ve RVN var.

Sistemimi oyun ve yayın için topladım aslında parçalar kaliteli ama yayıncılıkta ilerleyebileceğimi düşünmüyorum ve ekipmanlarım çok eksik o yüzden yayıncı olmaktan vazgeçip madencilik yapmaya karar verdim. 1 ekran kartı ile başlayıp 1 2 ay sonra aynı ekran kartından alıp 2 LHR'li ekran kartı ile devam etmeyi düşünüyorum.

Sistemim:
  • RTX 3070 MASTER
  • Ryzen 5800X
  • 32 GB RAM
  • 1 TB SSD
  • X570 Anakart
Bu karttan almayı düşünüyorum.Mining yapıyor musun?Mhs değerleri nelerdir?
karttan memnun musun?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı