Gigabyte B450 Aorus M BIOS güncelleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sembolbu

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Gigabyte B450 Aorus M anakart ile beraber AMD Ryzen 5 4560G işlemci satın aldım ve BIOS güncellemesi yapmam gerekiyor işlemciyi kullanmak için. Güncelleme için 3. nesil bir işlemci takıp BIOS güncellemesi yapacağım fakat aklıma takılan bir konu var. Gigabyte'ın sitesinden BIOS güncellemelerini indirirken anakartın üzerindeki BIOS sürümünden itibaren çıkan güncellemeleri sırası ile yüklemeli miyim yoksa en son güncellemeyi direkt olarak yüklesem herhangi bir problem olur mu?

Güncelleme dosyasını indireceğim sayfada ekteki görseldeki uyarı var.

Teşekkürler şimdiden...
Merhabalar, Gigabyte B450 Aorus M anakart ile beraber AMD Ryzen 5 4560G işlemci satın aldım ve BIOS güncellemesi yapmam gerekiyor işlemciyi kullanmak için. Güncelleme için 3. nesil bir işlemci takıp BIOS güncellemesi yapacağım fakat aklıma takılan bir konu var. Gigabyte'ın sitesinden BIOS güncellemelerini indirirken anakartın üzerindeki BIOS sürümünden itibaren çıkan güncellemeleri sırası ile yüklemeli miyim yoksa en son güncellemeyi direkt olarak yüklesem herhangi bir problem olur mu?

Güncelleme dosyasını indireceğim sayfada ekteki görseldeki uyarı var.

Teşekkürler şimdiden...

(En son güncellemeyi qflash ile yükledim herhangi bir problem olmadan işlemci çalıştı ve ekran verdi. İyi forumlar :))

Dosya Ekleri

• 2021-04-24_07-57-22.png
    2021-04-24_07-57-22.png
    96,4 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı