Gigabyte B450M DS3h ses çıkışları iyi ses vermiyor

Daha fazla  
Meslek
Mekatronik mühendisi
5 ay önce yeni bir PC sahibi oldum kasadaki ön çıkışlardan kulaklığı takıp sesalıyorum. Yüksek ses alıyordum anakarta takmak istedim kasaya göre daha az ses veriyor. Hatta bass bile vermiyor. Bunu nasıl düzeltirim?

Sistem özelliklerim:
-Ryzen 5 3600.
RX580.
Anakartım: Gigabyte B450M DS3h.

Hocam, normalde tam tersi olur. Sitesinden ses sürücüsü indirip deneyebilirsiniz.

Hocam, normalde tam tersi olur. Sitesinden ses sürücüsü indirip deneyebilirsiniz.

Realtech olan anakart ses çıkışları sürücüleri yükleyip onları denedim eskiye göre biraz daha iyi ama tekrer kasadan deneyince kulaklık kafamdan çıkacaktı sanki daha harika ses vermeğe başladı açıkçası benim istediğim anakartta kasadaki gibi iyi ses versin ama olmuyor başka bir çözüm yolu var mı.

Realtech olan anakart ses çıkışları sürücüleri yükleyip onları denedim eskiye göre biraz daha iyi ama tekrer kasadan deneyince kulaklık kafamdan çıkacaktı sanki daha harika ses vermeğe başladı açıkçası benim istediğim anakartta kasadaki gibi iyi ses versin ama olmuyor başka bir çözüm yolu var mı? (diğer arkadaş cevap vermedi sizin bir çözüm yolunuz var mı?)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    30,5 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı