Gigabyte B450M H Bilgisiyar sesinin karşıya gidiyor

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarımda arkadaşlara oyun oynamak için Discord üzerinden (her platformda böyle) konuşuyoruz. Oyun sesleri, müzik sesleri gibi tüm bilgisayar sesi karşıya gidiyor. Bunu nasıl çözerim?

Kulaklığım: Rampage X Jammer.
Anakartım: Gigabyte B450M H.

Arkadaşlar ek olarak da ben tek jak girişini çift jak dönüştürücü kullanıyorum. Bu aygıtı kullanmadan nasıl bilgisiyara kulaklık bağlarım?

Mikrofon basını kapatmayı deneyebilirsin. Kayıt aygıtları/mikrofon özellikleri
Denedim sesim azalıyor ama ses de aynı oranda azalıyor.
Discord üzerinden Kullanıcı ayarları kısmından Ses ve Görüntü'ye gelip, giriş ve çıkış aygıtlarını manuel olarak ayarlayın. Sizde default olarak görünüyordur.
O ayarları da yaptım olmadı.

Hocam şu konuya bir bakın isterseniz.

Hocam bir arkadaş bulup deneyeceğim bekleyin.
Hocam kesik kesik geliyor diyolar. Sesi kasıyor sonra geliyor galiba geri.

Hocam bir arkadaş bulup deneyeceğim bekleyin.
Hocam kesik kesik geliyor diyolar. Sesi kasıyor sonra geliyor galiba geri.

Bir de ekran kartınız AMD ise, AMD Adrenalin sürücüsünü yüklediğinizde, Aygıt Yöneticisi'nde ses video ve oyun denetleyicileri kısmında AMD'nin ses sürücüsü bulunuyor. Ona sağ tıklayıp devre dışı bırakın.

Ekran kartım vega 8.
Bir de ekran kartınız AMD ise, AMD Adrenalin sürücüsünü yüklediğinizde, Aygıt Yöneticisi'nde ses video ve oyun denetleyicileri kısmında AMD'nin ses sürücüsü bulunuyor. Ona sağ tıklayıp devre dışı bırakın.
İşe yaramadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı