Gigabyte B450M S2H anakart RAM uyumu

Temyr

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Gigabyte B450M S2H model anakartı almayı düşünüyorum. Ancak ürün yorumlarında bazılarının RAM konusunda sıkıntı yaşadığını fark ettim.

Elimde bu üründen iki adet var. Desteklenen RAM listesine baktım ama göremedim bu anakarta bu RAM'den iki adet takarsam sıkıntısız çalıştırır mı? Aşağıya da bahsettiğim sorundan birkaç örnek bırakıyorum.

1.png

2.png

Hocam ben buna benzer bir konu görmüştüm. Farklı marka bir RAM ile sorun yaşayanlar olmuş. Normalde uyar. Sonuçta DDR4 soket. Siz yine her ihtimale karşı güncelleyin veya servisine güncelletin.

Hocam ben buna benzer bir konu görmüştüm. Farklı marka bir RAM ile sorun yaşayanlar olmuş. Normalde uyar. Sonuçta DDR4 soket. Siz yine her ihtimale karşı güncelleyin veya servisine güncelletin.
Hocam güncelleyince sorun olmaz diyorsanız alıyorum o zaman. Bir de Gigabyte'ın bios menüsü çok karışık diyorlar, güncellemesi çetrefilli midir?

Hocam çok değişik bir menü olduğunu düşünmüyorum. Zaten anakart listesine göre RAM ararsanız bulmak çok zor. Belki bu RAM hiçbir firmanın listesinde yoktur. Siz en güncel BIOS ile alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı