Gigabyte B450M S2H BIOS ekranına girmiyor

okanergun

Hectopat
Selamlar, PC'yi açarken BIOS ekranında görüntü gelmiyor. Monitör ''No Signal!'' diye uyarı veriyor. Monitörüm televizyondan çevirme. Aslında bilgisayar normal şartlarda sıkıntısız çalışıyor fakat BIOS ekranı dediğim gibi gelmiyor ekrana. Sorum şu:
Bilgisayarı kapatmadan BIOS ayarlarına girmemin veya değiştirmemin bir yolu var mı?
BIOS ayarlarındaki işim de VirtualBox üzerinden sanal bir Windows 10 kuracağım fakat 64 bit kuramıyorum bu sebepten dolayı. Anakartım Gigabyte B450M S2H. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu denedim, kurtarma ekranından sonra UEFI ye giriş yaparken bilgisayarı yeniden başlatıyor fakat ekran dediğim gibi gelmiyor. Monitör "No Signal" diyor. Şu an bunu tekrar deneyeceğim senin için.

Selamlar, PC'yi açarken BIOS ekranında görüntü gelmiyor. Monitör "no signal!" Diye uyarı veriyor. Monitörüm televizyondan çevirme. Aslında bilgisayar normal şartlarda sıkıntısız çalışıyor fakat BIOS ekranı dediğim gibi gelmiyor ekrana. Sorum şu:
Bilgisayarı kapatmadan BIOS ayarlarına girmemin veya değiştirmemin bir yolu var mı?
BIOS ayarlarındaki işim de Virtualbox üzerinden sanal bir Windows 10 kuracağım fakat 64 Bit kuramıyorum bu sebepten dolayı. Anakartım Gigabyte B450M S2H. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Shift'e basılı tutarak yeniden başlata tıklanıyınız sonrasında çıkan ekranda sorun gidere tıklayıp eufili kısma tıklayıp yeniden başlat deyiniz.

Peki sizce Windows 10'u 32 Bit kurarsam bir sıkıntı olur mu 3GB RAM'le idare eder mi zaten çok fazla bir şey yapmayacağım.

32-bit İşlemciler64-bit İşlemciler
4 GiB’a kadar adreslenebilir alana sahiptir ve 4 GB RAM’e kadar kullanabilir.16 EiB’a kadar alan adresleyebilir, 192 GB RAM ve daha fazlasını kullanabilir.
64-bit uygulamaları/yazılımları çalıştıramaz.Çoğu 32-bit uygulamayı/yazılımı çalıştırabilir.
Çoklu görevler ve stres testleri için önerilmez.Çoklu görevler ve strest testleri için idealdir.
32-bit işletim sistemi gerektirir.Hem 32-bit, hem 64-bit işletim sisteminde çalışabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı