Çözüldü Gigabyte B450M S2H en güncel BIOS sürümü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LXYEAN1

Hectopat
Makaleler
3
Gigabyte B450M S2H anakarta sahibim. BIOS sürümü şu an F51 sürümünde, sizce güncellemeli miyim?

Ekran görüntüsü 2021-02-10 120824.png

Bir de şu anki güncel BIOS sürümü kaç?

Çözüm
En güncel sürüm F60f. Güncellemenizi öneririm:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
B450 S2H ve B450 S2H V2 aynı BIOS versiyonunu kullanıyor sanırım ikisinde de F60f var şu an. Ben yükledim daha stabil çalışıyor bilgisayar F1 vardı önceden BIOS sürümü olarak . Sürekli bilgisayar boşta iken kapanıyordu bende Bios sürümünü güncelledim (F60f) .Gayet stabil çalışıyor şu an.
Tabi diğer güncellemelerini de yapmak lazım.

Son düzenleme:

Bende istiyorum güncellemeyi ama yaşadığım yerlerde elektrikler sıklıkla kesiliyor o yüzden korkum var.
B450 S2H ve B450 S2H V2 aynı BIOS versiyonunu kullanıyor sanırım ikisinde de F60f var şu an. Ben yükledim daha stabil çalışıyor bilgisayar F1 vardı önceden BIOS sürümü olarak . Sürekli bilgisayar boşta iken kapanıyordu bende Bios sürümünü güncelledim (F60f) .Gayet stabil çalışıyor şu an.
Tabi diğer güncellemelerini de yapmak lazım.

En güncel sürüm F60F. Güncellemenizi öneririm:

Hocam S2H V2 var bende F61a mı yapmalıyız F60 mı hangisini önerirsiniz.

Ben F62D yaptim sizce düşürmeli miyim CS'de 250 300 arasi FPS alirken simdi 100 150 FPS alıyorum. RX 580 son sürüm güncel R5 2600 işlemci Windows 11. konuyu yanlış yere yazmis olabilirim kusura bakmayin.

Geri
Yukarı