Gigabyte B450M S2H NVMe SSD Desteği

Emirsyl

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi, kimi konularda uyumlu olduğunu gördüm kimi konularda ise ek bir dönüştürücü ile bağlandığını gördüm tam olarak kesinleşmiş bir bulguya ulaşamadım bu yüzden tekrar B450M ile NVMe M.2 SSD uyumunu gündeme getiriyorum.

Kingston A400 Sata3 SSD alacaktım ki 120 TL fiyat farkıyla A2000 NVMe m2 500GB Kingston SSD'ye rastladım. Bu durumda tabii ki 4 katı daha fazla hız veren A2000'i almak istiyorum lakin, anakartıma dönüştürücü vb istemeden uyum sağlayacak mıdır? Dönüştürücü gerekiyorsa hangisini almalıyım?

Dönüştürücü almanıza gerek yok. Destekliyor:

M2 SSDler dayanıklılık olarak nasıl? Isı artınca performans düşüyormuş düşen performansa rağmen Sata3 bir Ssd'ye göre kat kat performanslı olacak mıdır?

M2 SSDler dayanıklılık olarak nasıl? Isı artınca performans düşüyormuş düşen performansa rağmen Sata3 bir Ssd'ye göre kat kat performanslı olacak mıdır?
Isı artınca performans düşmemesi için M.2 Heatsink kullanabilirsiniz.
1585503485396.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı