Gigabyte B450M S2H oyun modu açma

Anakart oyun oynatmayacak diye bir şey olabilir mi? Ya da oyun oynatmıyor açmıyor demiş miyim?
Bana pek öyle gelmedi.
O anakartta oyun oynayabildiğine şükretmen lazım oyun modu mu açıcan bir de

Bu arada konu sahibi bundan bahsetti muhtemelen. https://download.gigabyte.com/FileList/Utility/mb_utility_game-boost_B18.0730.1.zip
A320 ile kıyaslıcak kadar kafan basıyorsa benim yapabileceğim bir şey yok. Hepsinin soketi farklı iyi günler.
Tepki veremiyorum. nE?

Son düzenleme:
İşte bir koyun daha. Şimdi sen bir ürün aldın denedin dedin ki bu çok kötü. Ondan sonra tüm herkes denemeden aynı yorumu yazıyor. Ve sen doğru bilgiyi bulmuş oluyorsun öyle mi? Devam size kardeşler siz bu kafayla zaten anca 1030 görürsünüz :)
İşte dediğim gibi. İnterneti nasıl kullandığına bağlı. Doğru bilgi istersen tek kaynaktan bakmazsın. Ayrıca burda neyin havasını atmaya çalışıyorsun?
Muhtemelen ondan bahsetti. Ancak önce App Center denen uygulamayı indirmesi gerekiyor.

İşte dediğim gibi. İnterneti nasıl kullandığına bağlı. Doğru bilgi istersen tek kaynaktan bakmazsın. Ayrıca burda neyin havasını atmaya çalışıyorsun?

Muhtemelen ondan bahsetti. Ancak önce App Center denen uygulamayı indirmesi gerekiyor.
Doğru. Hızlıca yazayım derken atlamışım hatırlattığın için teşekkürler.

Ben de kullandım aynısını diyorum. Anakart oyun oynatmayacak diye bir şey olabilir mi? Ya da oyun oynatmıyor açmıyor demiş miyim? Giriş seviye en çok ısınan kart o B450 bandındaki.
B450M arasında söyledim A320 ne alaka? B450M in en düşük seviye anakartı budur aksini iddia eden boş konuşmaya devam etsin ya da okuduğunu anlamamaya.
En giriş seviyesi modeller ASUS Prime B450M-K, ASUS B450M Dragon, MSI B450M-A PRO MAX, MSI B450M A PRO ve Biostar B450MH modelleridir. Gigabyte B450M-S2H bu saydığım anakartlara göre çok daha iyi bir anakart. İşkembeden sallamayalım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı