Gigabyte B450M-S2H sisteme 4000 TL yükseltme önerileri

KS
KS
DeltaMarka

DeltaMarka

Picopat
RAM'i 2x8GB'dan aşağı kesinlikle yapmayın çünkü APU sistemlerde çift kanal yapmak çok önemlidir.
Bi sorum olucak, b450m s2h anakartım var ve bazıları bios güncellemesi yaparsan kullanabilirsin diyor. Şimdi bu bios güncellemesini yapmazsam ekrana görüntü gelmiyormu ? :D gelmiyorsa nasıl yapıcam kafam bulandı iyice
Alabiliyorsanız 5700G o biraz daha güçlü.
Bi sorum olucak, b450m s2h anakartım var ve bazıları bios güncellemesi yaparsan kullanabilirsin diyor. Şimdi bu bios güncellemesini yapmazsam ekrana görüntü gelmiyormu ? :D gelmiyorsa nasıl yapıcam kafam bulandı iyice

KS
KS
DeltaMarka

DeltaMarka

Picopat
Şu an sistemi çalıştırma şansınız var mı?

Direk anakart işlemciyi tanımaz.
Malesef şuan çalıştıramam. Bios güncellemesini bu işlemci için yapmam için. Ya harici anakart ve işlemcim olmalı yada hadi internet cafeye gidip flasha bios guncellemesini attim diyelim, e gene işlemciyi anakart tanimayacak bios ekrani gelmicek diye biliyorum

Radeon RX 5700M

Decapat
Yer
Ankara
Maalesef şu an çalıştıramam. BIOS güncellemesini bu işlemci için yapmam için. Ya harici anakart ve işlemcim olmalı ya da hadi internet Cafe'ye gidip flasha BIOS guncellemesini attim diyelim, e gene işlemciyi anakart tanimayacak BIOS ekrani gelmeyecek diye biliyorum.

Bence bir serviste güncellet anakartını.

Yukarı