Gigabyte B450M-S2H sisteme 4000 TL yükseltme önerileri

RAM'i 2x8GB'dan aşağı kesinlikle yapmayın çünkü APU sistemlerde çift kanal yapmak çok önemlidir.
Bi sorum olucak, b450m s2h anakartım var ve bazıları bios güncellemesi yaparsan kullanabilirsin diyor. Şimdi bu bios güncellemesini yapmazsam ekrana görüntü gelmiyormu ? :D gelmiyorsa nasıl yapıcam kafam bulandı iyice
Alabiliyorsanız 5700G o biraz daha güçlü.
Bi sorum olucak, b450m s2h anakartım var ve bazıları bios güncellemesi yaparsan kullanabilirsin diyor. Şimdi bu bios güncellemesini yapmazsam ekrana görüntü gelmiyormu ? :D gelmiyorsa nasıl yapıcam kafam bulandı iyice

BIOS'u Gigabyte'ın sitesinden indirip güncelleyin garanti olsun çünkü 400 serisi anakartları 5000 serisi işlemci desteği sonradan geldi.

BIOS'u Gigabyte'ın sitesinden indirip güncelleyin garanti olsun çünkü 400 serisi anakartları 5000 serisi işlemci desteği sonradan geldi.
Ama bende harici ekran kartı yok nasıl sitesine girip indirebilirimki ? Eğer taktığımda çalışmazda ekrana görüntü gelmezse indiremem. Onun için kafam karıştı

Şu an sistemi çalıştırma şansınız var mı?
Ama bende harici ekran kartı yok nasıl sitesine girip indirebilirimki? Eğer taktığımda çalışmazda ekrana görüntü gelmezse indiremem. Onun için kafam karıştı.

Direk anakart işlemciyi tanımaz.

Şu an sistemi çalıştırma şansınız var mı?

Direk anakart işlemciyi tanımaz.
Malesef şuan çalıştıramam. Bios güncellemesini bu işlemci için yapmam için. Ya harici anakart ve işlemcim olmalı yada hadi internet cafeye gidip flasha bios guncellemesini attim diyelim, e gene işlemciyi anakart tanimayacak bios ekrani gelmicek diye biliyorum

Maalesef şu an çalıştıramam. BIOS güncellemesini bu işlemci için yapmam için. Ya harici anakart ve işlemcim olmalı ya da hadi internet Cafe'ye gidip flasha BIOS guncellemesini attim diyelim, e gene işlemciyi anakart tanimayacak BIOS ekrani gelmeyecek diye biliyorum.

Bence bir serviste güncellet anakartını.

Yeni konular

Geri
Yukarı