Gigabyte B450M S2H ve Ryzen 3 3100'e indirim gelir mi?

Maalesef pek gelmez. İndirim yapan yerleri uzun süredir takip ediyorum. Ciddi derecede indirim neredeyse yok. Her geçen gün daha çok zam geliyor. Eğer sistem için alınacaklar belliyse, bir an önce almak avantajlı olacaktır.

Maalesef pek gelmez. İndirim yapan yerleri uzun süredir takip ediyorum. Ciddi derecede indirim neredeyse yok. Her geçen gün daha çok zam geliyor. Eğer sistem için alınacaklar belliyse, bir an önce almak avantajlı olacaktır.
Kral gigabyte B450m s2h anakart alıcam da v2 ve normali var ne farkı var acaba

Dostum bu bahar yeni işlemciler geldiğinde ryzen ve intel ucuzlar mı? Ben GPU ların ucuzlayacağını düşünmüyorum ancak işlemcilerde belki bir umut olabilir diye sormak istedim.

Dostum bu bahar yeni işlemciler geldiğinde ryzen ve intel ucuzlar mı? Ben GPU ların ucuzlayacağını düşünmüyorum ancak işlemcilerde belki bir umut olabilir diye sormak istedim.
Yeni işlemciler piyasaya girene kadar fiyatlar artmaya devam edecek. Pandemi sebebiyle stoklarda sorun olma ihtimali yüksek. Her geçen gün katlanmaya devam edecek fiyatlar. Aklınızda bir şeyler belirlediyseniz hemen yapın. Aksi takdirde " keşke " demek zorunda kalabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı