Gigabyte B450M S2H vs MSI B450 PRO- M.2 Max

teomank

Centipat
Arkadaşlar merhaba;

Gigabyte B450M S2H almayı düşünüyordum. 1 hafta önce fakat bugün Vatan'da MSI B450 PRO- M.2 Max indirimde olduğunu gördüm, aralarında 12 TL gibi bir fark var fakat normalde Pro M.2 Max daha pahalı.

MSI B450 PRO- M.2 Max = 590 TL.
Gigabyte B450M S2H = 578 TL.

Hangisini önerirsiniz uzun ömürlü olması açısından değerlendirilirse?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun ömürlülük açısından, hem gelecek nesillere uyumu yüzünden hem de daha güncel olucak olmasından dolayı eğer aciliyeti yoksa B550 beklemenizi öneririm. Onun dışında Gigabyte B450M S2H kullanıyorum, gayet güzel bir anakart. Daha da ucuz ayrıca.

MSI model 3466MHz destekleyebiliyor, Gigabyte model 3600MHz destekliyor yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen.

Yanlış bilgilendirmeyi kendin yapıyorsun haberin yok. MSI modelinin desteklediği en yüksek bellek hızı 4133MHz olduğunu biraz araştırsan görürsün. Ezbere konuşmaya gerek yok ben size 2 kartında teknik özelliklerini atayım bir inceleyin. Birdaha umarım araştırmadan etmeden hemen yanlış bilgi vermeyin diye atlamazsın.

MSI B450 PRO M.2 Max;B450M PRO-M2 MAX | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Global.

Gigabyte B450 S2H; B450M S2H | Anakart | GIGABYTE.
MSI'ı sipariş ettim 590 TL'den, şu an fiyatı 700 küsür oldu, 4133 MHz desteklediği yazıyor sitede ama?

Verdiğimiz bilgiler doğru. Sipariş ettiğin anakart Gigabyte modelinden daha yüksek bellek hizi destekliyor. Böyle araştırmayıp etmeyip yanlış bilgiyi kendisi veren insalara itibar etmeyiniz. Kartınız hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanin.

Geri
Yukarı