Gigabyte B450M Secure Boot güvenli açmanın yolu nedir?

hydraa00d

Yoctopat
Recep abi UEFI ekran kartlarında sorun yaşanmıyor gibi bir şey dedi pek anlayamadım ama. Benim RTX 3060 Ti kartımda anakart kilitlendi servise gönderdim. Anakart geri gelmeden önce ben bu Secure Boot olayını nasıl çözerim? Servisden gelmeden önce servis bu sorunu çözebiliyor mu? Bu Secure Boot'u açmanın güvenli bir yolu var mı? Windows 11 kullanıyorum ve Valorant oynamak istiyorum şimdiden teşekkürler.

Recep abi UEFI ekran kartlarında sorun yaşanmıyor gibi bir şey dedi pek anlayamadım ama. Benim RTX 3060 Ti kartımda anakart kilitlendi servise gönderdim. Anakart geri gelmeden önce ben bu Secure Boot olayını nasıl çözerim? Servisden gelmeden önce servis bu sorunu çözebiliyor mu? Bu Secure Boot'u açmanın güvenli bir yolu var mı? Windows 11 kullanıyorum ve Valorant oynamak istiyorum şimdiden teşekkürler.

Secure Boot'u BIOS'tan açarsın. Başka bir yerden açamazsın.

Onu tabiki biliyorum kendimi ifade edemedim galiba servis kısmında bunu tamamen çözümesini sagliya biliyormuyum ? ben win 11 kullanmak ve valorant oynamak istiyorum anakartim geldikten sonra bununla ilgili bir sorun yasarmiyim bu secure boot açmanın güvenli kesin bir yolu varmı ? Yapanlar olmuş nasıl yaptıkları konusunda yardimci olabilirlermi

Onu tabii ki biliyorum kendimi ifade edemedim galiba servis kısmında bunu tamamen çözümesini sagliya biliyor muyum? Ben Windows 11 kullanmak ve Valorant oynamak istiyorum anakartim geldikten sonra bununla ilgili bir sorun yasar miyim bu Secure Boot açmanın güvenli kesin bir yolu var mı? Yapanlar olmuş nasıl yaptıkları konusunda yardimci olabilirler mi?

BIOS ayarı hariç başka bir yerden açıldığını ne gördüm ne duydum bilen varsa yazar.

Yeni konular

Geri
Yukarı