Gigabyte B550 Aorus Master vs ASUS ROG STRIX B550-XE

İsterseniz ayrı bir konuda "Depopark güvenilir mi" tarzında bir soru sorabilirsiniz.

Önceden açılmış konuları inceliyorum şu an, sorun yok gibi gözüküyor. Cuma gecesi duruma göre firmayı biraz daha detaylı araştırabilirim.

Depopark ne kadar güvenilir bilmiyorum ama, bayağı iyi fiyat. Cuma günü İncehesap Gaming gecesinde fiyatı düşmezse buradan sipariş vermeyi düşünüyorum.

N11 Hepsiburada gibi yerlerde de satış yapıyorlardı. Technopat'ta açılan konularda güvenilir olduğu yazıyor. Ben olsaydım N11 Hepsiburada gibi yerlerde bütçeme uygun ise oradan alırdım çünkü bazen böyle firmalarda iade değişim garanti sıkıntı olabiliyor. Ama illa sizdede sıkıntı çıkacak diye bir şey yok.

Artık bize hayırlı olsun demek düşer :D
Çok teşekkür ediyorum tekrardan yardımlarınız için :'))

N11 Hepsiburada gibi yerlerde de satış yapıyorlardı. Technopat'ta açılan konularda güvenilir olduğu yazıyor. Ben olsaydım N11 Hepsiburada gibi yerlerde bütçeme uygun ise oradan alırdım çünkü bazen böyle firmalarda iade değişim garanti sıkıntı olabiliyor. Ama illa sizdede sıkıntı çıkacak diye bir şey yok.
Evet her yerde satışları var. Diğer forumlarda da insanlar bayağı övüyor firmayı. Konya üzerinden satış yapan Biosis Bilgisayar'ın bir parçası. Sorun yok gibi gözüküyor.
Güncelleme: @Miyavlayan Ejderha @Mithat Berhan Teşekkür ediyorum, stok kontrolü yaptırdıktan sonra sipariş verdim.
1611214658238.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı