Gigabyte B550 Aorus Pro AC vs MSI MAG X570 Tomahawk Wi-Fi

OrdinaryWorm

Decapat
Daha fazla  
Bu iki anakart arasında kaldım. İşlemci olarak R7 5800X kullanacağım. İkisinde de Wi-Fi var ama X570 ile B550 arasında nasıl bir fark var bilmiyorum.

Ben de aynı işlemciye yaklaşık bu bütçelerde bir kart bakıyorum. Akakcede ikisinin de daha ucuza satıldı yerler olduğunu gördüm.

Ben de aynı işlemciye yaklaşık bu bütçelerde bir kart bakıyorum. Akakçe'de ikisinin de daha ucuza satıldı yerler olduğunu gördüm.

Sende işlemci mevcut mu yoksa alacak mısın?

Dün akşam satın aldım. Gelmesini bekliyorum.
Tamam o zaman almadıysan ben bu ikisini almayı düşünüyorum sen de bak istersen diyecektim ama neyse.
Çünkü R5 5600X ile R7 5800X arasındaki farka değmez deniliyor.

Bütçem var ama 2binlik bir anakarta göre ne ekstrası var onu bilmiyorum. Aradaki fark vermeye değer mi? F/p peşindeyim diyebilirim.

Bütçem var ama 2binlik bir anakarta göre ne ekstrası var onu bilmiyorum. Aradaki fark vermeye değer mi? F/p peşindeyim diyebilirim.
Aslında bir farkı yok ve o farkı vermeye de değmez diye biliyorum ama tasarım olarak çok seviyorum ben.
@Mithat Berhan yardımcı olabilir belki. Anakart ile ilgili olan başka konularda görmüştüm yardımcı olduğunu.

Konu hakkında bilgili arkadaşlar düşüncelerini paylaşırsa iyi olur. Benim için tasarım, renk gibi estetik değerlerin önemi yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı