Gigabyte Eagle GeForce RTX 3060 12 GB OC nasıl güncellenir?

NVIDIA. Bildiğim kadarıyla asıl ekran kartını NVIDIA üretiyor Gigabyte sadece soğutma vs.

Herkese merhaba, sorum sürücüyü nereden yükleyip kurmalıyım? NVIDIA'dan mı yoksa Gigabyte'nin kendi sitesinden mi?
Linkler:

Gigabyte: GeForce RTX™ 3060 EAGLE OC 12G (rev. 2.0) Support | Graphics Card - GIGABYTE Global

NVIDIA: En Yeni Resmi GeForce Sürücülerini İndirin

Gigabyte sitesinde en son 2022 şubat ayının driverı paylaşılmış. NVIDIA'nın kendi programında daha dün yeni driver güncellemesi yayınlandı. Sence hangisi daha mantıklı ve doğru bir karar olur?

FPS kayıpları var, o yüzden DDU ile temiz kurulum yapmak istiyorum.
Gigabyte sitesinde en son 2022 şubat ayının driverı paylaşılmış. NVIDIA'nın kendi programında daha dün yeni driver güncellemesi yayınlandı. Sence hangisi daha mantıklı ve doğru bir karar olur?
Kafam karıştığı için sordum, şimdi DDU ile eski sürücüyü sileceğim, merak ettiğim soru eğer silersem tüm Nvidia sürücüleri gider mi?

FPS kayıpları var, o yüzden DDU ile temiz kurulum yapmak istiyorum.

Kafam karıştığı için sordum, şimdi DDU ile eski sürücüyü sileceğim, merak ettiğim soru eğer silersem tüm NVIDIA sürücüleri gider mi?

Evet DDU ile sildiğinizde bilgisayarda sürücü kalmaz baştan temiz kurulum yaparsınız.

Geri
Yukarı