Gigabyte F2A55M-DS2 ve X4 750 QUAD tabanlı sisteme ekran kartı önerisi

Pro54

Hectopat
Daha fazla  
Selamun Aleyküm arkadaşlar benim sistemime hangi ekran kartını önerirsiniz ? Amacım oyunları kasmasın, birazda yüksek ayarda olsun yeterli ultrada oynaması gerekmez orta ya da yüksekte kasmasın.

SİSTEM
  • İŞLEMCİ:AMD Athlon(tm) x4 740 Quad Core Processor 3.20 GHz
  • RAM:KİNGSTON 4GB 1600 MHZ
  • ANAKART:GIGABYTE F2A55M-DS2

Son düzenleyen: Moderatör:
bütçe önemli değil dar boğaz yapmasın yeterli dar boğaz yapıcağı için yüksek fiyatlı ekran kartı alamıyorum dar boğaz yapmasın ama iyi bir ekran kartı olsun fiyatı mühim değil

Önerim R9 285 alman. Yeni mimari ve R9 280X ile aynı performansta. (Ayrıca daha az güç tüketiyor ve daha ucuz.)

Ama GTX 770'i almak istiyorsan o da sorun çıkarmayacaktır.

www.hepsiburada.com: Galaxy Nvidia GTX 770 HOF V2 2GB 256Bit GDDR5 (DX11.2) PCI-E Fiyatı

Bu sorun çıkarmayacaksa bunu almak istiyorum ustam R9 285 e göre daha iyi olduğunu düşünüyorum pek bilgim yok ama bellek hızı olsun çekirdek hızı olsun R9 285 e göre çok iyi mimarisi hakkında pek bilgim yok son bir soru daha sorayım ozaman ikisi arasında ne kadar performas farkı olur sizin önerdiğinizle benim gtx 770 arasında ?

peki bu önerdiğinizle benim dediğimin arasında ne gibi farklılıklar var ? cok soru soruyosun diceksiniz ama öğrenmem gerekiyor :)

Cevap yokmu

Kral bendede aynı anakart var işlemci de AMD Athlon(tm) X4 740 Quad Core Processor 3.20 GHz
ben rx 550 aldım 64bit memnunum almayı pilanlıyorsan çok iyi rx 550 bence onu al.

Geri
Yukarı