Gigabyte G31M-ES2L ve Celeron 440 sisteme 300 TL'ye ekran kartı tavsiyesi

basket112

Hectopat
Daha fazla  
  • Anakartım: G31M-ES2L GİGABAYTE
  • İşlemci: Intel Celeron CPU 440 2.00GHZ
  • RAM: 2GB
Oyun için ekran kartı alacağım. Bütçem: 300TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Rev sürümü 2.4 olan model ise en son BIOS güncellemesi + HD 7730 denenebilir. Ama tavsiyem ekran kartı almamanız bu sisteme. İşlemci de bu bütçeye alınacak karta yetersiz kalacaktır. Ki en önemlisi kartın çalışması elbette. %100 çalışma garantisini ancak deneyip test eden kullanıcı verebilir.

Bendede aynı anakarttan var hd 7850 çalıştıramadım görüntü gelmedi o yüzden butçen varsa biraz daha tavsiyem once ikinci el filan güzel bi ddr2 anakart bul destekliyo mu iyi araştır sonra al ekran kartını

Rev sürümü 2.4 olan model ise en son BIOS güncellemesi + HD 7730 denenebilir. Ama tavsiyem ekran kartı almamanız bu sisteme. İşlemci de bu bütçeye alınacak karta yetersiz kalacaktır. Ki en önemlisi kartın çalışması elbette. %100 çalışma garantisini ancak deneyip test eden kullanıcı verebilir.
Hocam bende sapphire hd 7850 1 gb oc kart var bu anakartta görüntü alamadım bu kartı çalıştırabilecek bi ddr 2 anakart önerebilir misiniz ya da bu anakartta bişey yapabilir miyim bios ta son sürüm rev 2 versiyon anakart

Benim sistemim bu şekilde kardeş;
1.jpg

Adsız1.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı