Gigabyte G31M-S2L anakarta İşlemci önerisi

kerimozt

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Intel Core 2 Duo E7300 işlemcime ekran kartı önerisi istemiştim fakat 2 çekirdek olduğu için iyi bir RAM desteği yok. Bu yüzden işlemcimi değiştirmeye karar verdim. Oynadığım oyunlar sadece Metin 2 ve LoL. Şu anki sistemde LoL'de en düşükte 80 FPS. Metin 2'de ise 2 tane Client açabiliyorum. Intel Core 2 Quad Q9400 tarzı bir işlemci tavsiye eder misiniz veya başka öneriniz var mı? Anakartım Gigabyte G31M-S2L, P35/G33/G31.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba. Intel Core 2 Duo E7300 işlemcime ekran kartı önerisi istemiştim fakat 2 çekirdek olduğu için iyi bir RAM desteği yok. Bu yüzden işlemcimi değiştirmeye karar verdim. Oynadığım oyunlar sadece Metin 2 ve LoL. Şu anki sistemde LoL'de en düşükte 80 FPS. Metin 2'de ise 2 tane Client açabiliyorum. Intel Core 2 Quad Q9400 tarzı bir işlemci tavsiye eder misiniz veya başka öneriniz var mı? Anakartım Gigabyte G31M-S2L, P35/G33/G31.
Quad Q9400 yeterli olacaktır hocam fazlasına gerek yok zaten o oyunlara.

PSU modelini yazarsanız iyi olur yada tüm sistemi yazarsanız. Xeon alabilirsin biraz O.C yapıp 1030 takabilirsin.

300W PSU İntel Core 2 Duo 2.66 GHz, AMD Radeon 3450 ekran kartı var 512MB'lik. RAM desteği olmadığı için işlemci değiştirip ekran kartını da 9800 GT yapmayı düşünüyorum. Quad 9400 + 8 GB RAM + 9800 GT 1 GB ekran kartı işimi görür mü acaba? Şu an 3 gb ddr2 ram var

Yeni konular

Geri
Yukarı