Gigabyte GA-M68M-S2P Anakarta R7 240 Ekran Kartı Takılabilir mi?

Konu başlığında; acil, yardım, lütfen gibi sözcükleri kullanmayın lütfen.

Konuya gelirsek, anakart PC-I Express 16x desteklemekte. Sorunsuz kullanırsınız. (Ekran kartı yüksek değil, tam performans alırsınız)

Konu başlığında; acil, yardım, lütfen gibi sözcükleri kullanmayın lütfen.

Konuya gelirsek, anakart PC-I Express 16x desteklemekte. Sorunsuz kullanırsınız. (Ekran kartı yüksek değil, tam performans alırsınız)
ilgin için teşşekürler, Ekran kartını aldım lakin video sinyali yok uyku moduna geçiyor diye uyarı alıyorum bunun sebebi supply olabilir yada başka birşeyden kaynaklanıyor olabilir mi ? yardımcı olabilecek arkadaslar ilgi gösterirse sevinirim

Arkadaşlar acil yardımcı olabilecek var mı ? video sinyali yok uyku moduna geçiyor diye uyarı alıyorum kasa çalışıyor ekrana bu uyarı geliyor PSU yetersizliğinden kaynaklanan bir uyarı olabilir mi 200 w psu var
Pc özellilerini yazayım
Anarkatım : www.gigabyte.com.tr: GIGABYTE - Motherboard, Graphics Card, Notebook, Slate, Mini PC, Server, PC Peripherals and more / GA-M68M-S2P (Rev....
Ekran kartı : www.vatanbilgisayar.com: Asus R7 240 Gddr3 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
İşlemci : Amd phenom 9850 x4
Ramlar : ddr2 2 slot 2x2 = 4 gb
PSU 200 W psu'dan kaynaklanan bir uyarı olabilir mi konu hakkında bilgisi olan arkadaslardan yardımcı olabilece var mı ?

sorunu çözdüm arkadaşlar teşekkürler kilit atarsanız sevinirim
aynı dertten müzdarip olan arkadaslar için ben psu değiştirdim sorun çözüldü

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı