Gigabyte GAZ87X OC alınır mı?

Darbit3838

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 4770k için bu anakarti almak mantıklı mı OC yapmakta istiyorum.

Gigabyte GA Z87X OC mi MSI Z97 Gaming 5 mi?

İyi gibi duruyor pazarlıkla alınır. Ama tavsiyem Z87 yerine Z97 almanız. Z97'lerde M.2 slotu bulunuyor. İleride M.2 SSD takmak isterseniz çok işinize yarar. Bu arada 4770K OC ile oldukça makul bir sonuç veriyor.

Son düzenleme:
İyi gibi duruyor pazarlıkla alınır. Ama tavsiyem Z87 yerine Z97 almanız. Z97'lerde M.2 slotu bulunuyor. İleride M.2 SSD takmak isterseniz çok işinize yarar. Bu arada 4770k OC ile oldukça makul bir sonuç veriyor.

1000TL alacağım anakarti OC ile güzel olur diye dusunuyorum.
İyi gibi duruyor pazarlıkla alınır. Ama tavsiyem Z87 yerine Z97 almanız. Z97'lerde M.2 slotu bulunuyor. İleride M.2 SSD takmak isterseniz çok işinize yarar. Bu arada 4770K OC ile oldukça makul bir sonuç veriyor.
Piyasada z97 yok bende bakıyordum ama saçma fiyat yazıyorlar z97ler için 1500den aşağı yok mm2 ssd takarmiyim bilemiyorum.Ssd yetiyor.
Guncel
Guncel.
İyi gibi duruyor pazarlıkla alınır. Ama tavsiyem Z87 yerine Z97 almanız. Z97'lerde M.2 slotu bulunuyor. İleride M.2 SSD takmak isterseniz çok işinize yarar. Bu arada 4770k OC ile oldukça makul bir sonuç veriyor.

Hocam ne diyorsunuz alayim mi Gigabyte OC anakarti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı