Gigabyte GeForce RTX 2060 Ekran Kartı 6299 TL

Benim daha çok merak ettiğim ikinci el piyasası bu durumda. Yakında görücez Mining yapıp hiç Mining yapılmadı diyen satıcıları.

Benim daha çok merak ettiğim ikinci el piyasası bu durumda. Yakında görücez Mining yapıp hiç Mining yapılmadı diyen satıcıları.
Öyle malesef. Üçkağıtçı dolu. Umarım zarar ederler.

Bu bu arada RTX 2060 ekran kartının fiyatı 200 tl daha düşerek 6099 TL oldu. Durmak yok, daha düşecek elbette. :) Dolar çok aşırı yükselmediği sürece düşüşler son hız devam edecek.

https://www.itopya.com/gigabyte-geforce-rtx-2060-d6-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti/

1625508824832.png

İnşallah ellerinde kalsın onlar. 1660S sisteme 16000 TL saydım onlar yüzünden.
Amin diyorum buna ama biraz acele etmişsiniz sanki almak için. Ben sistemin bütün parçalarını aldım piyasa bu kadar uçmadan öncesinde. O zaman tabi stok bulamadım ekran kartı için. Sonra fırladı zaten piyasa. Ekran kartı elimde 1050 Ti vardı onunla idare ediyorum. Bekliyorum düşmesini. Ama hiç merak etmeyin yakında miningden kartın canını çıkartıp hiç mining yapılmadı diye satış yapanlar kaynar ortalık.

Piyasa yavaş yavaş düzeliyor. Yurt dışında bazen vergi dahil 5500 TL bulunabilirken beklemek istemeyenler için bence fena fiyat değil.

Hunharca kullanılmış 2.el 1660 Super'lere 2060'lara falan 6-7 bin TL yazanlar varken 2.el fiyatına sıfır...

Eki Görüntüle 1081987
Daha geçen amazon'da 5.2kya düşmüştü bu bir şey değil bence.

Geri
Yukarı