Gigabyte GeForce RTX 2060 Ekran Kartı 6299 TL

technope

Hectopat
Piyasa yavaş yavaş düzeliyor. Yurt dışında bazen vergi dahil 5500 TL bulunabilirken beklemek istemeyenler için bence fena fiyat değil.

Hunharca kullanılmış 2.el 1660 Super'lere 2060'lara falan 6-7 bin TL yazanlar varken 2.el fiyatına sıfır...

1624562903202.png

Son düzenleyen: Moderatör:
En çok ısınan modeli bu, bunu alanlar ertesi gün foruma ekran kartım 90 derece çalışıyor yardım diye konu açıyor :D
Elimde 2 adet TU104 GPU'lu 2060 var isteyen arkadaşlar bana ulaşsın bunu boş verin :D

En çok ısınan modeli bu, bunu alanlar ertesi gün foruma ekran kartım 90 derece çalışıyor yardım diye konu açıyor :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

elimde 2 adet TU104 GPU'lu 2060 var isteyen arkadaşlar bana ulaşsın bunu boş verin :D

Bu kart gereksiz voltaj çektiği için ısınıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Piyasa yavaş yavaş düzeliyor. Yurt dışında bazen vergi dahil 5500 TL bulunabilirken beklemek istemeyenler için bence fena fiyat değil.

Hunharca kullanılmış 2.el 1660 Super'lere 2060'lara falan 6-7 bin TL yazanlar varken 2.el fiyatına sıfır...

Eki Görüntüle 1081987

Hocam ne diyelim kısmet ekonominin düzelişinin ilk adımı mı desek ne desek. D

Elimde 2 adet TU104 GPU'lu 2060 var isteyen arkadaşlar bana ulaşsın bunu boş verin :D

Işıklı diye leğen plastiğinden yapılma kasalara takıp ucuz hazır sistemlerde satıyorlardı. Tepede de 2019 silikonlu, stok fanlı 3600 100 derecede çalışır. Oraya ROG Strix bile koysan 90 derece olur, normal. 😄

Isınan model bende de olan "Windforce" modelidir.
Sonradan bir model daha çıktı, o daha az ısınıyordu diye biliyorum ama tam emin de değilim, alacak olan arkadaşlar bunu araştırsın.

Geri
Yukarı