Gigabyte GTX 1660 Super Gaming OC 6 GB vs Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC 6 GB

SilenoZ

Hectopat
Daha fazla  
Dün de buna benzer bir soru sormuştum Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC ekran kartını yeni gördüm linkleri tekrardan bırakıyorum bu iki kartı kıyaslarsak hangisi daha cazip?

Hocam kazanan açık farkla 5600 XT.

Dün de buna benzer bir soru sormuştum Gigabyte RX 5600 XT Gaming OC ekran kartını yeni gördüm linkleri tekrardan bırakıyorum bu iki kartı kıyaslarsak hangisi daha cazip?
Tabii ki RX5600XT.Daha caziptir çünkü performansı 1660 Süpere kıyasla daha iyi.Ve 500 TL fiyat farkına da değer.

RX 5600 XT 2060 ve 2060 Super arası bir kart.

Öncelikle RX 5600 XT daha performanslı fakat internette 2600 TL civarında, boşa 3.000 vermeyin.

Ancak şöyle de bir şey var, siyah ekran sorunları ve sürücü sorunları olabiliyor.
Hocam sizin sayenizde RX 5600 XT aldım. Gayet memnunum. Günlerdir kullanıyorum sıfır sıkıntı. Karttan tam performans alıyorum.

Hocam sizin sayenizde RX 5600 XT aldım. Gayet memnunum. Günlerdir kullanıyorum sıfır sıkıntı. Karttan tam performans alıyorum.
Hocam senin sistem iyi de anakart biraz düşük kalmış.

Geri
Yukarı