Gigabyte GTX1660 Super Gaming OC mu MSI GTX 1660 Super Gaming X mi?

Kullandığım için msi önerebilirim. Yükte 67-68 derece çalışıyor. Gigabyte kullanan birisi illaki yazacaktır. Şunu bilmelisin Gaming x modelleri fabrikadan OC li gelir ve soğutması gerçekten başarılıdır MSİ için söylüyorum bunu.

120₺ fark ile soğutması çok daha kaliteli bir model alıcaksınız. Kesinlikle ama kesinlikle MSI. Gigabyte kötü bir marka değil ve hatta çoğu ürünleri çok kaliteli ancak MSI ile kıyaslanamaz.

Yani 300 lira olsa değer mi arada ki farka? Ben sıcaklıklarına baktım 3-4 derece oynuyor.
Kesinlikle. Sadece sıcaklık değil, FPS farkıda oluyor. Arkadaşımda Gigabyte GTX 1660 var. Bende MSI Gaming X GTX 1660 var ve ondan 4-5 FPS fazla alıyorum (AAA oyunlarda bu. Rekabetçi oyunlarda fark 6-7 ye kadar çıkıyor.)

Kesinlikle sadece sıcaklık değil, FPS farkıda oluyor. Arkadaşımda Gigabyte GTX 1660 var. Bende MSI Gaming X GTX 1660 var ve ondan 4-5 FPS fazla alıyorum (AAA oyunlarda bu. Rekabetçi oyunlarda fark 6-7'ye kadar çıkıyor.)

FPS testine de baktım çoğu oyunda oynamıyor bazılarında da 1 FPS.

300₺ farka bile değer.

Eğer 300 lira verirsem işlemciyi 3500X'den Ryzen 2600X'e çekmek zorunda kalıyorum.
edit:Inno3D GTX 1660 SUPER Twin x2 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 300 lira daha az Gigabyte'dan aralarında ne kadar fark olur.

Geri
Yukarı