Gigabyte nVidia GTX 770 2GB OC Edition | Oyun Testlerim - SypeR

Not: Eğer kartla ilgili veya testlerle ilgili soracağınız sorular varsa lütfen bu konuya yazın. Zira baştan akıl edemedik ve çoğu kişi direk burada sordu ve hep aynı tip sorular gelince sorun yaşadık.
Soracağınız konunun linki : Gigabyte nVidia GTX 770 2GB OC Edition | Sorularınız - SypeR | Technopat Sosyal
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Evet... Test sırası bana geldi sanırsam :D Bende sizlerle yaptığım bazı testleri paylaşacağım. İstediğiniz oyun olursa eğer indirme imkanım olursa veya elimde varsa onları da paylaşırım.

Tabloları direk yükleyemedim. Bende resimlerini paylaşıyorum.

Şuan için listede 9 tane oyun var. Elimin altında 18 tane oyun olduğunu sayınca yarısının testini yapmışım :D

jkk1.png

h2fm.png

6f56.png

4tv3.png

i79n.png

---------- Oyun Eklendi ----------

yuic.png

r124.png

7n8z.png

5mma.png

pxub.png

5guQYDd.png

eMsaaml.png

Tomb Raider ve Grid 2'nin son testi oyun içi Benchmark testi ile yapıldı.

İstediğiniz oyun varsa belirtin ekleyeyim.

Son düzenleme:
Strateji oyunu sanırsam :D Bende bir Civilazation V var. Beleşe gelmişti o oyun GMG sayesinde. Oda işlemciyi baya yoruyor. Arkadaşımdam önümüzdeki hafta eğer alabilir isem

• Tomb Raider 2013
  • Age of Empires Serisi
  • Ve elinde ne varsa sonuna kadar çekeceğim :D
Alacağım. Age of Empires testini ve özellikle Tomb Raider'ı test edeceğim :cool:.

GTA IV listeye alındı. Arma 3 Download'ı bütünce direk GTA IV'e başlayacağım. Yada yarın bilgisayarcıma gidip oradan elinde ne var ne yoksa boşaltayım :D ( Yaklaşık olarak 1.2 TB'lık arşivi var. )

• Assassin's Creed IV: Black Flag
  • Total War Rome 2
  • The Witcher 2
  • Max Payne 3
  • Cities 2011 XL (Son çıkanı bu mu emin değilim hangisiyse onu incele.)
  • La Noire
  • GTA IV
  • Far Cry 3
  • Tomb Raider
  • Bioshock Infinite

Önem sırasına göre incelersen sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı